Lista ocen Volkswagen Golf VIII Hatchback (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krwcu
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
najgorszy system z jakim miałem do czynienia, nie ma tygodnia żeby nie wyskakiwała jakaś usterka, pierwsza podróż za granicę po 800 km od granicy ekran zaciął się, zostałem bez nawigacji, z brakiem możliwości zmiany temperatury, zmiany głośności, na szczęście licznik nie jest połączony z głownym ekranem iwidziałem z jaką prędkością jadę, pózniej usterka systemu sos, przez co nie miałem żadnego dostępu do ekranu tak jak przy zacięciu, potem...
~Jan
Hatchback 2.0 TDI SCR 115KM 85kW
Ciągłe awarie wyświetlacza (mimo aktualizacji w serwisie) zaczynając na drobnych "zawiechach" do całkowitej bezużyteczności (czarny ekran). Nie da się wtedy sterować nawiewami, radiem itd. bezużyteczny zestaw głośnomówiący, przez większość czasu nie działa prawidłowo. Wyświetlacz dotykowy działa wolno. Podłączanie telefonu przez bluetooth i kablem też sprawia dużo problemów. Wycieraczka kierowcy po jakimś czasie zaczęła uderzać o słupek A...
~Marcin Leśniak
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
po 6 mies jazdy wiosna - lato do wymiany pióra wycieraczek za 180 zł ( w innych samochodach jest to o wiele dłużej), poluzowane mocowanie kanapy, niedziałający zestaw głośnomówiący, i jakaś akcja srwisowa
~Sitopl
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
Wylaczajaca sie trakcja, dziwne rzeczy dziejące sie z infotaimentem ( vw nie ma nowszego oprogramowania-smiech), nie działa wskaznik plynu do spryskiwaczy itd itp same pierdoły niestety nienaprawialne :)
~Użytkownik
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
2 wizyty w serwisie w przeciągu 1.5 miesiąca, a zapowiada się trzecia po 2 miesiącach użytkowania. Od elektroniki, po czujnik, kończąc na odczepiajacych się elementach karoserii!
~KrystianArklon
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
Plastyki nie trzeszczą nic nie odpada. Kilka razy stał w pełnym słońcu przy upałach i wtedy czasem można coś usłyszeć podczas jazdy ale poza tym ok.
~Marta
Hatchback 2.0 TDI SCR 150KM 110kW
Ciągle coś nie działa, świeci się jakaś kontrolka, a ja głupia znowu jakiejś procedury nie zrobiła, a ja chcę tylko pojechać, a nie bawić się ze wszystkim
~MJ
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Fabrycznie lekko źle spasowane prawe przednie drzwi, siłowniki bagażnika osłabły po 3 miesiącach, piszczące hamulce.
~Grzegorz
Hatchback 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Z początku było trochę problemów z elektroniką, ale po kilku wizytach w ASO problem znikł.
~Mizi
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
Nic się poważnego nie działo. Czasami ekran radia się zawieszał ale po aktualizacjach lepiej.
Volkswagen Golf VIII Hatchback