Lista ocen Volkswagen Golf VIII Hatchback (27) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mocomus
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Karoseria jest bardzo dobrze wyprofilowana. Szumy powietrza akceptowalne. Podwozie za to nie ma wyciszenia. Słychać zawieszenie i opony. Nawet ziarenka piasku. Cieniutkie szyby kompletnie nie chronią przed hałasem. Po 150 km autostrady wysiedliśmy z żoną z Golfa lekko oszołomieni. Kupując Golfa kup zatyczki do uszu.
~Maciej
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
Silnik cichy , ale wyciszenie kabiny bardzo przeciętne. Przy prędkościach autostradowych 140 km/h z zestawem głośnomówiącym rozmówcy proszą o zamknięcie okien :) Pozostaje zwolnić do 100 km/h aby porozmawiać
~Marcin Leśniak
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
bardzo głośny, byłem bardzo zdziwiony gdy po zakupie otworzyłem pokrywę maski żeby dolać płynu do spryskiwaczy i zobaczyłem gołą blachę beż żadnego wyciszenia- kompletna porażka
~Maciek
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
Przeciętne wyciszenie kabiny od szumów jazdy. Podczas rozmów przez telefon rozmówcy proszą mnie abym zamknął okna mimo że są zamknięte....
~Marta
Hatchback 2.0 TDI SCR 115KM 85kW
Na zewnątrz nie słychać rozmów wewnątrz, a muzyka musi być naprawdę głośno by ją na zewnątrz słyszeć z zamkniętymi drzwiami
~Wrocslesiak
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
W mieście i do setki ok, na autostradzie, słychać że nie jest to auto z wyższej półki.
~Michalina
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
słychać lekkie szumy z zewnątrz dochodzące z okolicy lusterek przy prędkościach autostradowych
~Sitopl
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
Auto niewiarygodnie ciche, po odebraniu z salonu długo sie przyzwyczajałem do tej głuchej ciszy
~KrystianArklon
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
Według mnie świetne nawet lepsze niż w Passacie B8 którego zamieniłem właśnie na nowego Golfa.
~Piechoor90
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Jednym z powodów dlaczego Golf jest nazywany "królem" to właśnie wyciszenie.
Volkswagen Golf VIII Hatchback