Lista ocen Volkswagen Golf VIII (37) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mocomus
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Karoseria jest bardzo dobrze wyprofilowana. Szumy powietrza akceptowalne. Podwozie za to nie ma wyciszenia. Słychać zawieszenie i opony. Nawet ziarenka piasku. Cieniutkie szyby kompletnie nie chronią przed hałasem. Po 150 km autostrady wysiedliśmy z żoną z Golfa lekko oszołomieni. Kupując Golfa kup zatyczki do uszu.
~Maciej
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
Silnik cichy , ale wyciszenie kabiny bardzo przeciętne. Przy prędkościach autostradowych 140 km/h z zestawem głośnomówiącym rozmówcy proszą o zamknięcie okien :) Pozostaje zwolnić do 100 km/h aby porozmawiać
~_MarSs_
Variant 1.5 TSI 150KM 110kW
Jest raczej dobrze. Oczywiście słychać opony, szum na lusterkach i chlapanie po tylnich błotnikach, ale da się spokojnie rozmawiać cichym głosem nawet na autostradzie.
~Marcin Leśniak
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
bardzo głośny, byłem bardzo zdziwiony gdy po zakupie otworzyłem pokrywę maski żeby dolać płynu do spryskiwaczy i zobaczyłem gołą blachę beż żadnego wyciszenia- kompletna porażka
~Maciek
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
Przeciętne wyciszenie kabiny od szumów jazdy. Podczas rozmów przez telefon rozmówcy proszą mnie abym zamknął okna mimo że są zamknięte....
~ED
Variant 2.0 TDI 115KM 85kW
Przy wyższych prędkościach dość duże szumy powietrza czasem nawet gwizd jak by był problem ze szczelnością uszczelek.
~Jacek
Variant 1.0 TSI 110KM 81kW
Lepiej jak japonczyki, ale obawiam się ze ten straszny suchy plastik odezwie się za jakiś czas i wszystko będzie dzwonić i trzeszczeć
~Marta
Hatchback 2.0 TDI SCR 115KM 85kW
Na zewnątrz nie słychać rozmów wewnątrz, a muzyka musi być naprawdę głośno by ją na zewnątrz słyszeć z zamkniętymi drzwiami
~Charakterek
GTI 2.0 TSI 245KM 180kW
Jak na Golfa OK. Nie jest za głośno, podróżuje się naprawdę przyjemnie. Nawet z prędkościami autostradowymi.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VIII
6,7
~Wrocslesiak
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
W mieście i do setki ok, na autostradzie, słychać że nie jest to auto z wyższej półki.