Lista ocen Volkswagen Jetta (545)

3,8
~miloo
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Całokształt psują drobne usterki i złe opinie o łańcuchu rozrządu.() słucham czy na zimno nie terkocze) Silniczek całkiem niezły oszczędny niezłe przyspieszenie.
~as
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto bez zarzutu, musiałbym na prawdę zacząć grymasić żeby sie do czegos przyczpić (np. mógłby być ładniejszy i mieć lepsze radio). Oczywiscie wieksze auto z dieslem bedzie się lepiej nadawac do gonitwy po autostradach, mniejsze będzie jeszcze zwinniejsze w mieście, ale jako uniwersalny kompromis ta djetta jest super.
4,1
~Łukasz
Sedan 1.6 TD 60KM 44kW
Swój wiek robi swoje ale na pierwsze auto w 100% polecam!!
~lepik
Sedan 1.6 70KM 51kW
Miała być tylko na chwilę, od 2 lat prawie nosiłem się z zamiarem sprzedaży, ale w tym roku uczucia znowu odżyły i trochę o nią zadbam. Chyba, że padnie to pojedzie na plac;)
~Daro999
Volkswagen Jetta VI
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Rozumiem dlaczego amerykanie tak kochają Jette. Bo to Passat i Golf w jednym. Do zakupu Jetty, skłoniła mnie poprzednia generacja Jetty którą miałem 10 lat i nigdy mnie nie zawiodła. Szósta generacja po liftingu oferuje jednak o wiele więcej niż poprzednia. Jest większa, przez co mamy więcej miejsca w środku i wygląda bardziej dostojnie. Teraz większość ludzi myli ją z Passatem a nie z Golfem. Plastiki w środku są przyjemne, kierownica ma...
~irok50
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jest to auto dla tych co nie lubią ciągłych odwiedzin w serwisach i potrzebujących samochód codziennie do pracy a nie od święta
3,8
~Ryszard
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Myślałem, że będzie bardziej niezawodny. Jeśli ktoś potrzebuje turbo wyścigówki (pamiętajcie: 81 KM z 1,6 diesel - na autostradzie pociągnie do 160-170!) to jest dobra fura.
~mathis
Sedan 1.6 70KM 51kW
Auto trwałe, pojemne i niezawodne a przy tym mało wymaga z portfela kierowcy ;)
~art-pol@comcast.net
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Uwazam ze jest to auto godne uwagi,2006 TDI 1.9, niezla sylwetka, szybki, w miare cichy, oszczedny, atrakcyjnie oswietlony wieczorem(wewnatrz deska i wszystkie jej przyciski-rowniez regulacja tego podswietlacza),jest to wersja amerykanska wyposazona we wszystko oprocz systemu nawigacji i dvd,otwierany dach,lekko przyciemniane szyby,podgrzewane fotele,felgi aluminiowe,abs,na bagazniku delikatny spojler,dodatkowe kierunkowskazy w przednich...
Dziennik kosztów dla Volkswagen Jetta
6,2
8,1
9,4
~Adi
Sedan 1.8 107KM 79kW
Dobry, rodzinny samochod za bardzo mala kase. Wyglad troche archaiczny, wlasciwosci jezdne zaledwie dostateczne, ale bezawaryjnosc i bagaznik w jakims stopniu to rekompensuja.
Volkswagen Jetta