Lista ocen Volkswagen Jetta (544)

~Adamus
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
kupiłem ją za 3000zł z LPG i zarejestrowną kilka miesięcy temu,samochód godny polecenia
~Marek
Sedan 1.6 70KM 51kW
Wcześniej jeździłem fiatami 126,125, Polonezem z 1995, ostatnio Eskortem z 1994. Jestem zadowolony z Jetty. Tani w utrzymaniu, przestronny, wygodny ... Troszke kanciasty ale to mi się podoba. W porównaniu z Polonezem mniej awaryjna, z Eskortem Jetta to staruszek ale jest TAŃSZA a dla mnie to ogromny plus. Jetta zaspokaja moje potrzeby i wymagania co do samochodu najtańszym kosztem i dlatego jest dla mnie najlepsza.
~Kielczanin
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto jest trwałe, na nasze drogi dobre, dużym atutem jest bagażnik, który wystarcza na bagaże na czas urlopów czy też dalszych podróży. Mankamentem dla mnie jest brak w nowej Jetcie radia - dali mi w promocji przy zakupie, oraz pełnego klima troniku, no w takim aucie za pieniądze(dałem 82000 zł) - Panowie, Panowie!?
~Łukasz G
Volkswagen Jetta I
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
spoko nie dozajerzdzenia troche głośny ale przedziesz to 24 letni diesel który nawet nigdy niebył dotkniety kluczem bo nigdy się jeszcze nie zepsół.Bardzo elastyczny można na 5 biegu ze 100 zejść do 30 km/h i nawet nie szarpnie.jak na te lata jeszcze żwawy i zrywny rusza bez dotykania gazu.a i ze świateł nawet doś dobrze jeszcze odchodzi.jest to samochód o którego nie trzeba wogle dbać aby miał tylko olej i rope i rura!!! (Silnik)
~RD
Volkswagen Jetta VI
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Opinia po 4 latach i przejechaniu 55tys km. średnie spalanie 5,7 l /100km. Trasa/miasto 50/50. Na rogach krajowych (80-100km/h) spalanie poniżej 5l a nawet kilkukrotnie w okolicach 4,2 l/100km. Autostrada 140-150km/h spalanie 7l/100km drogi ekspresowe 5,5 l/100km. Super oszczędne auto. Zero problemów. Autem podróżuję z rodziną (4 osoby) + zawsze bagaż. Serwis w ASO (dość drogi). Olej wymieniam co roku a nie jak wskazuje komputer co 2 lata lub...
~Fidel_Castro
Volkswagen Jetta VI
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód o elastycznej jednostce napędowej idealny do jazdy między miastem a miastem oraz do wyruszenia w dłuższą podróż :)
~Użytkownik
Sedan 1.6 FSI 115KM 85kW
Ponieważ wiele z części jest kompatybilnych z VW Golf (który to model jest w każdej polskiej wsi) oraz gabarytami jest niewiele gorszy niż VW Passat, to auto jest warte zakupu i podróżowania.
~miron
Sedan 1.6 FSI 115KM 85kW
Samochód oceniam na 4,5. Miłą niespodzianką jest duży i układny bagażnik. Mam pewne uwagi co do wykończenia niektórych elementów i ich montażu, ale ogólnie mówiąc jest OK. Bardzo duże zastrzeżenia mam do serwisu Volkswagena - szczególnie w Piotrkowie Trybunalskim. Proponuję omijać z daleka.
~radek2010
Sedan 1.3 i 55KM 40kW
Ogólnie oceniam Jettę, na 4+, polecam ją innym, bo naprawdę warto, jest to tani w utrzymaniu samochód, a z wyglądu, szczególnie z szerokimi zderzakami prezentuje się atrakcyjnie.
~czepielos
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik całkiem ok, mam najgorszą wersję bxe. Profilaktycznie przy 270tys wymieniłem panewki i przy 300tys uszczelka pod głowicą i się okazało, że wałek rozrządu wydeptany na 2 krzywkach. Ostatni do BXLI i z powrotem przy stałej prędkości 150km/h spalanie 7,5l/100. Można zrobić 4l/100km perzy 90km/h (Silnik)
Volkswagen Jetta