Lista ocen Volkswagen Jetta (544)

~mariuszbxl@hotmail.com
Sedan 2.0 TDI-CR 140KM 103kW
Tak jak w wiekszosci przypadkow gdy sie nagrzeje jest ok ale to jest norma w dislach (Silnik)
~wrock4@o2.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
Mimo poważnego wypadku, czesciowego uszkodzenia silnika, oraz długo letniej pracy na gazie (nazwy instalacji nie pamietam, było to dawno temu) silnik do samego konca mojej eksploatacji nie pobierał oleju. (Silnik)
~Darek
Volkswagen Jetta I
Sedan 1.3 60KM 44kW
SUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER!!! Ciężko mi się z nią rozstać, choć miałem plany kupna dużo młodszego BMW m3. To coś więcej niż sentyment, to po prostu szczera MIŁOŚC!!!
~Krzysiek
Sedan 1.6 102KM 75kW
Bezawaryjne 1.6mpi!Wygodne fotele,łatwość prowadzenia bliska Focusowi!Jetta niedoceniana!mało popularna a to zdecydowany błąd,samochód jest naprawdę godny uwagi ale wyłącznie z silnikami mpi lub sprawdzonymi tdi.
~Bardal
Sedan 1.3 i 55KM 40kW
Uważam że ten samochód jest jednym z najlepszych w tej klasie. I to nie dlatego że go posiadam, posiadam go właśnie dlatego że tak uważam.
~MP
Sedan 1.6 TD 60KM 44kW
Prawdziwy, stary Volkswagen. Powoli robi się klasyczny, jednak w codziennej eksploatacji nie jest problematyczny i nie zawodzi. Mógłby mieć więcej mocy, ale do tego można się przyzwyczaić.
~Grzegorz
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Idealny kompromis pomiędzy dynamiką i ekonomią spalania. Nowoczesny, sportowy sedan z charakterem, jakość wykonania i komfort jazdy dają gwarancję przyjemności użytkowania. Gorąco polecam.
~dominikdm
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Silnik mimo małej pojemności jest bardzo żwawy - ciągnie od 1500 obrotów - przy normalnej jeździe komputer sugeruje zmianę biegu przy ok 2000. Bardzo cichy. elastyczny. W mieście super. Na trasie z wyprzedzaniem nie ma problemów. (Silnik)
~Gtj
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Auto wygląda drapieżnie. Z tym silnikiem i skrzynią biegów wrażenia z jazdy są genialne. Miejsca w śrdoku i w bagażnika jest masa. Małe spalanie. Moim zdaniem bezkonkurencyjny w swojej klasie.
~sławek
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Po dwóch miesiącach i przejechanych 5 tys. km jestem bardzo zadowolony. Polecam ten samochód.
Volkswagen Jetta