Lista ocen Volkswagen Jetta VI (47) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robi
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Po przejechaniu 15tys km spaliła Się cała elektryka samochód w serwisie 2 miesiące bez zastępczego auta. Zaraz po 2 letniej gwarancji znowu to samo samochód w serwisie i nikt nie wie co jest zapaliły się 3 kontrolki epc, silnik, i jeszcze jedna nie wiem co to znaczy. nie ma mocy i cały się trzęsie jak jedzie 2 poważne usterki w ciągu 2 lat jestem wkurzony nie wiem ile potrwa naprawa serwis nie może znaleźć usterki
~Pioter
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
W samochodzie po 18 000 km pojawił sie problem ze ściąganiem w prawo. ASO zrobiło geometrie i zamieniło koła przednie stronami (niezgodnie z kierunkiem obrotu opon), ale do tego drugiego dziś się nie przyznaje. Po przejechaniu 10 000 ponownie się zgłosiłem i znów nie naprawili problemu ściągania. Poza tym w aucie ząbkują się opony i jest bardzo głośno z tego powodu
~Marek
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Brak. Z tym, że znałem problem rozciągającego się łańcuszka rozrządu i w miarę szybko zareagowałem. Gdyby nie to ... nawet nie chcę myśleć ... Serwis postąpił mega i całość wymiany po rabacie nie przekroczyła 3000 zł. Nowy model wady poprzednika już nie ma :-)
~Tomasz Rz.
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Brak jakichkolwiek usterek. Dodatkowo solidne zawieszenie i układ hamulcowy - przy 100 tys. km nic nie wymieniane, nawet klocki hamulcowe. Tylko paliwo i przeglądy. Wychodzę z założenia, że jak dba się o auto, to będzie ono długo i niezawodnie służyć.
~tarnowiak
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
niedopasowa drzwi kierowcy i pasazera ( przód ), opadaja juz po miesiacu, dwóch - widac okchylenia okolo 0,5 cm na calej dlugosci. Chlapacze tył - tragedia !!!!!! nie da sie zjechac z zadnego kraweznika, zawsze slysze ten huk z tylu wrrr
~Paweł
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Na razie nic - odpukać. Jakby co do auto objęte jest 4-letnią (2 lata standardowe + 2 dodatkowe) gwarancją oraz dożywotnią gwarancją mobilności. Obym nie musiał nigdy z tego korzystać.
~Mario1980
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Krótko jeżdżę ale na razie nie zanosi się na żadne problemy. Auto zachowuje się bezbłędnie i potwierdza że wcale Volkswagen nie zszedł na psy, a przciwnie - trzyma poziom.
~ArturArtur
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Przy 83tys usterka lewego łożyska przód na co VW stwierdził że niema już na to gwarancji (22miesiąc użytkowania). Koszt takiej przyjemności 1120zł
~Bartosz
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Brak, poza standardowymi bolączkami. Auto trzeba znać i przewidywać co się może wydarzyć.
~Kierowca
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Po 85 tys km trzeba było wymienić docisk sprzęgła ... może zawiniła technika jazdy żony na półsprzęgle ...