Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting (25) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bart
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Miałem jedną usterkę, a w zasadzie błąd komputera pokładowego pokazującego zasięg. Wracając z wakacji z Chorwacji, w samochodzie skończyło się paliwo, pomimo, że komputer pokazywał zasięg 50 km (po zapaleniu się rezerwy przejechałem 20km). Musiałem zatrzymać się na poboczu przy autostradzie, do tego roczne płacząc dziecko po wielogodzinne podróży. Koszmarna sytuacja. Dodam tylko, że taka sytuacja zdarzyła się raz. Od tamtej pory tabkuję przed...
~QWERTY123456
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Kilka tygodni po zakupie (nowy samochód w salonie) wymiany wymagały gumowe zaślepki w bagażniku. Przednie czujniki parkowania łapią ramkę tablicy rejestracyjnej przez co wyświetlają błędy - ASO na gwarancji wymienia ramki na cieńsze i problem znika. Po 500km pojawiło się stukanie w podwoziu - okazało się z linki od skrzyni biegów uderzają o plastikową osłonę. Podobnie jak w przypadku czujników parkowania w ASO problem został rozwiązany w...
~lukasz
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Brak poważnych usterek. Jedynie co mnie spotkało to trzeszczący uchwyt który został naprawiony a i radio z uszkodzonym włącznikiem które też zostało wymienione w ramach gwarancji co trzeba podkreślić, guzik był nie wymienny i można było go skleić i też śladu by nie było po ingerencji ale nikt tego nie robił tylko wymienił radio za ileś tam tysięcy.
~Ianek
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Narazie brak. Piszczenie przednich bocznych szyb przy domykaniu, skutecznie zlikwidowane po dokładnym wymyciu. Podobnie z czujnikami. Dawały błędne ostrzeżenia, dokładne umycie wyeliminował problem, który niestety powraca, ale to raczej problem z czystością dróg.
~p.
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Drobne trzaski w okolicy słupków środkowych na nierównościach - zostały usunięte w serwisie przez wyregulowanie zamków i dodatkowe smarowanie. Nastała cisza i trwa do dziś.
~paweł
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
jedynie drobne skrzypienie słupków na większych nierównościach. Zgłoszę to przy najbliższym przeglądzie. Pewnie smarowanie zamka, ewentualnie drobna regulacja załatwi temat.
~Jaro
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
po paru dniach od odebrania nowego auta z salonu 3 na 4 lampy zaczely parowac. ASO na to- to normalne i nie podlega wymianie ani naprawie.
~TomS
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Prawe lusterko miało po wrzuceniu wstecznego się obniżać. W salonie działało. Teraz nie reaguje na wsteczny. Poza tym wszystko działa jak należy.
~Wowik2
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Nawet nie wiem czy kiedy kolwiek kupię podobne autko zero czego kolwiek można by się przyczepić jeździć i jeździć.
~Marek Architekt
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Ocenić się to da za parę miesięcy lub lat, na razie nie ma najmniejszych uwag i nawet do drobiazgów nie można się doczepić.
Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting