Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW 2014-2017 (4) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bart
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Miałem jedną usterkę, a w zasadzie błąd komputera pokładowego pokazującego zasięg. Wracając z wakacji z Chorwacji, w samochodzie skończyło się paliwo, pomimo, że komputer pokazywał zasięg 50 km (po zapaleniu się rezerwy przejechałem 20km). Musiałem zatrzymać się na poboczu przy autostradzie, do tego roczne płacząc dziecko po wielogodzinne podróży. Koszmarna sytuacja. Dodam tylko, że taka sytuacja zdarzyła się raz. Od tamtej pory tabkuję przed...
~lukasz
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Brak poważnych usterek. Jedynie co mnie spotkało to trzeszczący uchwyt który został naprawiony a i radio z uszkodzonym włącznikiem które też zostało wymienione w ramach gwarancji co trzeba podkreślić, guzik był nie wymienny i można było go skleić i też śladu by nie było po ingerencji ale nikt tego nie robił tylko wymienił radio za ileś tam tysięcy.
~TomS
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Prawe lusterko miało po wrzuceniu wstecznego się obniżać. W salonie działało. Teraz nie reaguje na wsteczny. Poza tym wszystko działa jak należy.
~brdg83
Po 5 tyś km - nic