Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW 2014-2017 (5) - Widoczność

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomS
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Jest to najnowsza wersja po faceliftingu. Na pierwszy rzut oka samochód sprawia duże wrażenie a niewprawne oko może go nawet pomylić z Passatem. Zresztą kiedy oglądałem pierwszy raz reklamy Jetty myślałem że to kampania Passata rusza. Przesiadłem się do niego z Corsy więc trzeba było na nowo uczyć się manewrowania i parkowania nim. Zajmuje sporo miejsca w porównaniu z oplem. Pierwsze wejście do kabiny i od razu wątpliwości ustąpiły. Różnica...
~brdg83
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Świetna widoczność do przodu. Stosunkowo wąski przedni słupek nie ogranicza pola widzenia. Do tyłu też nie jest źle. Jednak przy parkowaniu bardzo przydają się czujniki, które mam z przodu i z tyłu. Nie wyobrażam sobie braku tych czujników z tyłu. Bagażnik jest długi i w ogóle nie widać gdzie się auto kończy. Czujniki parkowania załatwiają sprawę.
~Bart
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Dobra widoczność do przodu, z tyłu słabo, parkowanie bez czujników byłoby katastrofalne. Jednak czujniki przód i tył załatwiają sprawcę.
~lukasz
W stosunku do poprzedników to samo co powyżej 3 klasy wyżej
~kellen
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Wewnętrzne lusterko za małe.
Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting