Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW od 2011 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Mam 193 cm i na miejscu kierowcy bardzo wygodnie się mogę umościć (na samej podłodze, bo fotel można nisko opuścić) a do tego z tyłu mogę usiąść "za sobą" i mam kilka cm na kolana od fotela i 2 palce od sufitu - więc kabina jest obszerna. W 4 dorosłe osoby pokonanie kilkuset kilometrowej trasy nie stanowi żadnego problemu.
~guest636
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Baaardzo dużo miejsca, szczególnie na nogi. Porównywałem z passatem w wersji kombi i okazało się, że Jetta ma więcej miejsca na nogi na tylnej kanapie! Bagażnik przepastny 510 l. Jedyny minus to trudny dostęp do przedmiotów oddalonych od zderzaka, jest b głęboki i łatwo się wybrudzić.
~Staszek
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Bardzo dużo jak na sedana z pogranicza segmentów C i D. Można spokojnie jechać w długą trasę i każdy z czwórki pasażerów będzie miał poczucie komfortu. Bagażnik spokojnie pomieści średnią walizkę każdego z w/w pasażerów.
~Rav
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
W tak dużym aucie jeszcze nie siedziałem z tej klasy. Detronizuje BMW 5, Honde Civic Tourer czy Honde Accord itp. Auto jest wielkie z środku i bardzo wygodne. Bagażnik tylko 10 litrów mniejszy od Passata, bardzo ustawny.
~macias792
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Dużo, dużo miejsca nawet za fotelem kierowcy nie można narzekać na braki. Cztery dorosłe osoby podróżują w komfortowy sposób. Pięć również sobie poradzi choć już nie tak komfortowo. Bardzo wygodne, dobrze trzymające w zakrętach fotele
~Gtj
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Miejsca w śrdoku jest tyle co w Passacie. Mam porównanie z B6. Po ustawieniu fotela kierowcy(185 cm wzrostu) jak siadam za swoim fotelem mam jezcze 10-20 cm od kolan do siedzenia
~Marek
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Idealna dla rodziny. Z przodu i z tyłu bardzo dużo miejsca i na długość i na szerokość.
~Bartosz
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Bardzo dużo miejsca jak na auto klasy C. Więcej niż w Audi A4 B7 i tyle samo co w Audi A4 B8.
~Kierowca
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Wystarczająco dużo by wygodnie podróżować na długich trasach.
~Jacek
Z przodu ok z tylu brakuje miejsca na glowe dla osob pow 185cm wzrostu