Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW od 2011 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Za auto z przebiegiem 46 tys km i bogatym wyposażeniem (skóra, pakiet sportowy, "dotykowe" radio, pełna elektryka, czujniki itd.) w 2015 r. dałem 55 tys., więc w mojej ocenie nieźle - Niedawno je ubezpieczałem (08.2017) i PZU wyceniło je na 41 tys. zł (w międzyczasie była stłuczka, więc to miało wpływ na wycenę) - ogólnie w mojej ocenie stosunek jest dobry.
~Marcin
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
moim zdaniem auto najlepsze w swojej klasie jakim dotąd jeździłem. Później to tylko może jakiś mercedes C klasa, choć nim też jeździłem i wydaje mi się że Jetta lepiej się prowadziła... Nie wspomnę o Audi a4, które wielkością dla pasażerów i bagażnikiem na mnie wrażenia nie zrobilo.. No i jeszcze cena... Może i jest lepsza jakościowo, ale nie za taką cenę!!
~Staszek
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Jetta nie była tania w zakupie (salon Polska), ale dziś auta są o około 40% droższe. Za podobnie wyposażonego Golfa musiałbym zapłacić o około 30 tys PLN więcej, Golfa VII dodam czyli auto konstrukcyjnie osadzone w latach produkcji mojej Jetty. Po latach okazuje się że to był dobry ekonomicznie wybór.
~Moras
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
8 lat temu wydawała się droga w zakupie (blisko 100 tys pln). Biorąc pod uwagę jakość, brak wpadek i większych wydatków poza rozrządem oraz dzisiejsze ceny (za analogicznie wyposażonego sedana klasy C trzeba dziś zapłacić około 140 tys pln) uznaję zakup za udany.
~Damian
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
W zakupie była droga - wersje Highline zawsze są drogie w VW. Za to ma wszystko na pokładzie, wnętrze po 7 latach wygląda prawie jak nowe, trzyma cenę, nie skrzypi - okazała się bardzo dobrym zakupem.
~Marek
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Jetta nie była tania w zakupie - blisko 95 tys zł w 2012 roku. Za tę cenę ostaliśmy auto kompletnie wyposażone, bardzo komfortowe i praktycznie bezawaryjne. Warto było ...:-)
~macias792
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Ocena dotyczy pojazdu kupionego po długich negocjacjach cenowy plus upusty promocyjne. W przypadku ceny katalogowej za tą cenę należałoby spodziewać się znacznie więcej.
~Gtj
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Jetta jest \'odrobine\' mniejszym pasatem. Za podobną wersję do Passata trzeba dopłacić ok. 20 000 zł. Nie widzę sensu. Limuzyna za stosunkowo niewielkie pieniądze.
~guest636
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Hmm no tu już nie jest tak kolorowo, nie wiem czy auto nawet z tym wyposażeniem jest warte prawie 100 tys. PLN.

Volkswagen Jetta VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Rav
Sedan 1.4 TSI 160KM 118kW
Doskonale, szczególnie że dużych różnic między tym a dużo droższym Passatem nie widze, więc po co przepłacać?
Volkswagen Jetta VI Sedan