Lista ocen Volkswagen LT II (46) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sachir
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Zupelnie nie pomysleli znowu.W iveco jest polka u gory w przedziale bagazowym co ulatwia przechowywanie drobiazgow,jest dosc spora.W LT jakich matol zrobil suwit dla 2 metrowych ludzi,ktorzy i tak gowno by widzieli przez te szybe przednia!Koszmarne schowki METALOWE pod siedzeniami.Mozna sobie reke rozerznac do miesa!Zastanawiam sie cale zycie jak wyglada taki ryj od projektatna.Mnie sie kojarzy z oferma pedalska w okularach,ktory na widok...
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Dla mnie ciasno. Parę lat jeździłem poprzednią wersją. Szeroka kabina, dużo miejsca na nogi i dla pasażerów. Było gdzie położyć rzeczy w trasie. Tu nie ma nawet gdzie położyć termosu, bo leci przy każdym hamowaniu. Często jeżdżę w trasy i śpię w kabinie, nie mowy o wyprostowaniu nóg. W poprzedniej wersji osoba 190 bez problemu się wyciągała.Brak uchwytu na napoje!!! To niedopuszczalne!!!. Za to pasażer bez problemu może sobie skorzystać z...
~Adam
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Ciasno, ale to tendencja w busach - maksymalnie zwiększyć przestrzeń ładunkową, a w kabinie zostawić niezbędne minimum. Dlatego daję 4. Miałem dwa LTki w poprzedniej budzie, tam można było wstawić szafę do kabiny, chciałbym mieć tutaj to samo. W trasach duża kabina jest nie do przecenienia.
~tam
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Jedna trasa zabiera mi ok 4000 tys km , przestrzeni pod dostatkiem lecz przydał by się uchwyt na kubek z kawą , podróż w miarę ok dla 2 osób , 3 osoby na trase powyzej 100 km odpadają - zbyt mało miejsca , brak regulacji kanapy pasażera
~Rafał Sz.
Furgon 2.5 SDI 75KM 55kW
Dużo miejsca dla kierowcy, lecz gdy jadą 3 osoby jest już mały problem na środkowym siedzeniu.Osoba ta ma mało miejsca na rozprostowanie nóg na dłuższą metę i przeszkadza w zmianie biegów.
~Robsik
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Dobrze, ale mogłoby być lepiej. Jestem dużym chłopcem, więc z natury mam ciasno w autach, ale nie jest najgorzej. W Ivecu mam trochę ciaśniej. Pasażer z prawej ma nieźle, ale środkowy...
~ELTEK
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Kabina dosyć wygodna. We trójkę ciężko się zmienia biegi przez drążek w podłodze. Pasażer w środku musi uważać na kolana :-) Szkoda tylko że kabina w środku ma trochę mało nowoczesny wygląd.
~z
Furgon 2.3 143KM 105kW
Wszystko byłoby dobrze ,jednak producent mógłby sobie uświadomić że czasem kierowcy śpią w aucie.No i niestety na szerokość się nie mieszczę(180cm).Słyszałem że mastery szersze
~SŁAWOMIR BRYZEK2
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
WADĄ JEST NIE ZMIENIANA ARHAICZNA DESKA ROZDZIELCZA-SZKODA ŻE NIE POSZLI ZA MERCEDESEM-ZOSTAŁA NIE ZMIENIONA.mam pojedynczy fotel pasażera ,dlatego jest dużo miejsca,plus

Usterki Volkswagen LT II

Volkswagen LT II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomasz
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Dla dwóch a nawet trzech szczupłych osób ilość miejsca wystarczająca. Trochę przeszkadza wajcha skrzyni biegów osobie siedzącej w środku.