Lista ocen Volkswagen LT II (42) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bałtek
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
No tak...2,5 TDI jest cichszy ale LT wyciszenie Jet jakie jest. Jak miał 200tys było cicho teraz wiadomo:) ale nie wyobrażać sobie. Da się przyzwyczaić. I nie ma problemu z rozmową. Wszystko zależne od stanu
~Autoruso
Furgon 2.8 TD 131KM 96kW
Niestety wersja 2.8 nie należy do najcichszych. Przy zastosowaniu oryginalnych wygłuszeń jest jednak stosunkowo cicha pod warunkiem dostosowania przełożeń do prędkości.
~Robsik
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Na zimno tragedia, potem fajnie. Można rozmawiać, słuchać radia itp. Wersja blaszak więc buda działa jak pudło rezonansowe, ale nie narzekam. W Daily jest głośniej.
~SŁAWOMIR BRYZEK2
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
mogli troszkę nad tym popracować,KOLEGA KTÓRY PISAŁ O WYJĄCYM MOŚCIE I ZACHWALAŁ SPRINTERA CHYBA KUPIŁ ZŁOM.JA NIE ZAMIENIŁ BYM SWOJEGO LT na SPRINTERA. LT-ek jest LEPSZY!!!!
~tam
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Wyciszenie pozodtawia dużo do życzenia , w porównaniu do sprintera jest dużo głośniej i bardziej słychać silnik , przy prędkości autostradowej 100-120 km/h
~Tomasz
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Słabe wyciszenie, radio trzeba mieć dosyć głośno podkręcone. Zastanawiałem się nawet na zmianą głośników, jednak zostałem przy oryginalnych.
~Sachir
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Tutaj moge dac 5:)Jest cicho jak sie sunie po naszych drogach.W iveco daily mozna dostac pierdolca od trzaskow palsitku i zawieszenia.
~m_wiacek@vp.pl
Furgon 2.8 TD 158KM 116kW
do 40000km jest cichutko. póżniej coraz gorzej. a wyciszenie za plecami ciągle się zsuwa.
~koli214
klekot jak większość starszych diesli, audi a 6 to nie jest ale daje rade
~Adam
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Można swobodnie rozmawiać w każdym zakresie rozsądnych prędkości.