Lista ocen Volkswagen Lupo (90) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 118 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Siergiej
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Jesli dba sie o auto tj. w miare regularne przeglady nie koniecznie w ASO, nie powinno nam sprawic zadnych specjalnych figli. To co zwykle i u kazdego, klocki, amortyzatory itd. Czyli standart.
~ania z gdańska
Hatchback 3d 1.7 SDI 60KM 44kW
czasami zapala się lampka abs, konieczna była wymiana żarówek środkowego światła stop - były zaśniedziałe, zaśniedziały też styki oświetlenia tablicy rejestracyjnej.
~PGN
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Auto ma 35 tyś. przebiegu ... narazie miejmy nadziejie będzie spokój. Wężyk od pompy wspomagania był do wymiany przy zakupie już, pozatym normalne jak narazie rzeczy eksploatujące się
~ADAM T
Hatchback 3d 1.7 SDI 60KM 44kW
Pękniecie rączki od otwierania maski , spalony silnik podnośnika szyb ( 1000 zł ) , skrzypienie tapicerki , awaria zamków drzwi , hałasujące ograniczniki otwierania drzwi ,
~Billy
Hatchback 3d 1.4 16V 75KM 55kW
Czasem wariuje centralny, zepsuje się podnośnik szyb, coś zaświruje z elektroniką, przepali się żarówka. Pozatym zdarzają się sporadycznie.
~Darek
Hatchback 3d 1.4 i 60KM 44kW
Przejechałem dopiero 2 tys. km i nic mi się nie popsuło jeszcze :). Nasmarowałem jedynie mechanizm wycieraczek, bo działał bardzo "ciężko".
~Artur
Hatchback 3d 1.7 SDI 60KM 44kW
Uszczelnienie wybieraka skrzyni biegow (profilatycznie), usuniecie wycieku paliwa przy filtrze paliwa. Dokupienie łacznika mechanizmu wycieraczek.
~vighter
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Praktycznie co pół roku konieczność wymiany łączników stabilizatorów. Ponadto dość często pojawiają stuki w zawieszeniu oraz hałasujące łożyska.
~Maria Kraków
Hatchback 3d 1.4 16V 75KM 55kW
elektryczna szyba od kierowcy koszt naprawy 25 zł, oraz zawias od drzwi, łoźysko w tylnym kole. należy pilnowac stan oleju i regularnie wymieniać
Dziennik kosztów dla Volkswagen Lupo
7,1
~Maciej
Hatchback 3d 1.7 SDI 60KM 44kW
troche tego bylo ale to chyba normalne.wymienione 4 lozyska, koncowki drazkow, hamulce z tylu, akumulator bo nie chcial krecic w zime, linka od sprzegla itp