Lista ocen Volkswagen Lupo (93) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~macrin@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.7 SDI 60KM 44kW
Mocno grzeje i dmucha. Przy większym nawiewie jest troche głośno. Brakuje ustawienia nawiewu na nogi + szyby, co np. w astrze jest. Mój nie ma klimy, ale nie przeszkadza to tak bardzo.
~cOLLINS
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
OGRZEWANIE JESL DBASZ O TERMOSTAT JEST SUPER OK 300 METRÓW I JUŻ ADCZOWASZ GRZANIE MIAŁEM OK 50 SAMOCHODOW GRUPY VW PRACJE35 LAT W TM TEMACIE
~Mariusz
Hatchback 3d 1.4 i 60KM 44kW
Ogrzewanie jest bardzo wydajne! Pełen zakres regulacji, oraz bardzo szybkie nagrzewanie się wnętrza podczas zimy, nawet przy dachu z materiału!!!
~christo
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Nie wiem czemu niektórzy piszą żę mają problemy z parowaniem szyb z szybkim nagrzewaniem- umnie odparowanie jest ekspresowe i tak samo jest z nagrzewaniem
~Damiano
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Nie miałem jeszce okazji podrużowac zimą przy minus 10 ale przy tej temp jaką mamy teraz w grudniu nie musze czekać długo aby zrobiło sie miło w aucie.
~foxy7
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
ogrzewanie ok ale panowie z Wolfsburga moze w koncu czas na nauke np od Fiata jak radzic sobie z parowaniem szyb w środku bo ten feler maja VW od lat!!!
~Adam
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Na temat klimatyzacji się nie wypowiem, natomiast zimą ogrzewanie jest bardzo dobre. Niestety trudne odmgławianie przedniej szyby.
~Badboyking
Hatchback 3d 1.6 i 16V GTI 125KM 92kW
Bardzo szybko się nagrzewa może przez to że ma jakiś system na kraje skandynawskie, klima chłodzi jak w lodówce.
~Robert
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Szybko się nagrzewa, wszystkie nawiewy są umiejscowione doskonale. Nawet nogi. Szyba przednia też owiewana jest równomiernie.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Lupo
7,1
~jasiek21
Hatchback 3d 1.4 i 60KM 44kW
Brak filtra kabinowego w Lupo z klimatyzacją. Ale 30 zł wydane na allegro, montaż w 20 minut i już jest komplet z filtrem węglowym.