Lista ocen Volkswagen Lupo 1.2 TDI 3L 61KM 45kW 1999-2005 (31)

~Zolw
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Jestem bardzo zadowolony z mojego Lupo. Pomimo, ze przesiadlem sie do tak malego auta z Mercedesa 124, nie jestem rozczarowany. Zawsze uwazalem, ze Volkswagen jest przereklamowany, ale w tej chwili uwazam, ze jest to doskonale auto, szybkie, oszczedne, rzadko sie psuje i potrafi zaskoczyc, zarowno komfortem jak i iloscia miejsca w srodku. Szczegolnie podoba mi sie zuzycie paliwa i niezawodnosc silnikow, przy stosunkowo duzej mocy. Polecam Lupo...
~Damiano
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Lupo 3L to ciekawe auto. Ja mam swojego 6 m-cy i jeżdze nim dużo (nawet do 200km dziennie) i jestem bardzo zadowolony. Do doskonałe połączenie ekonomi i komfortu i dynamiki. Jesli chodzi o małe samochody a jezdziłem wieloma ten jest bezkonkurencyjny. Polecam
~Siergiej
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Jednostka napedowa w stosunku do wagi auta jest swietnie dobrana. Turbina uzupelnia braki wywolane silnikiem diesla. Ladny dzwiek podczas zalaczenia turbo, jedynie praca na jalowych obrotach jest dosc glosna (tzw. grzechotnik). (Silnik)
~wasyli@poczta.fm
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Straszliwie niskie zużycie paliwa rekompensuje wszystko,widziałem Lupo 1.2 tdi z przebiegiem 600tys i było w przyzwoitym stanie,polecam niemiecką strone z ogłoszeniami mobile.de zobaczcie jakie przebiegi robią te autka za zachodnią granicą,a gdy klęknie skrzynia biegów no to wypluje 2500zł z montażem za regenerowaną i na gwarancji
~cOLLINS
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
SILNIK RAZ DO ROKU DODATEK DO PALIWA WYMIANA FILTRA (Silnik)
3,5
~mrcrazy
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
auto dawało przyjemność z jazdy, gdy jeździło. Potrafiło być nieprzewidywalne, nie dając wyjechać lub nie umożliwiając powrotu.
~Lasket , psychotrop@op.pl
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Ogólnie dla 2 osób bez dziecka jest to super samochodzik i na miasto i na trasy (bardzo wygosny). Ma jeden bardzo duży minus - ta wersja którą posiadam i tym wyposażeniem (nówka oczywiście) jest droższa nawet od podstawoej wersji VW Golfa - dlatego nie ma go w sprzedaży na polskim rynku - co za tym idzie bardzo duży problem z dostpnością nawet drobnych części i brak zamienników - no chyba że od audi A2 :-)). nawet od innych wersji lupo...
3,8
~Andrzej
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Bardzo ekonomiczne autko. Doskonale radzi sobie z jazdą na opale - 170kkm przebiegu bez usterek. Samochód tylko dla dwóch osób, a jeszcze lepiej dla jednej.
~y
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Jak na 61 KM jest bardzo dynamiczny i wystarczający. (Silnik)
~Przemo
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Tylko fabryczne materialy eksploatacyjne, tylko najdrozsze paliwo, zawsze regularne wymaiany (Silnik)