Lista ocen Volkswagen Lupo 1.2 TDI 3L 61KM 45kW 1999-2005 (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zolw
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Bardzo duzo miejsca z przodu. Niektorzy wsiadajac nie dowierzaja, jak w tak malym aucie mozna wygospodarowac tyle przestrzeni. Ja mierze 185 cm wzrostu, ale miejsca mam az nadto. Z tylu troche malo miejsca na nogi, i wieksze osoby nie beda mialy zbyt wielkiego komfortu. Jednakze zupelnie wystarczajaco dla dzieci. Szerokosc siedzen i przestrzen nad glowa, zarowno z przodu, jak i z tylu zupelnie wystarczajaca. Siedzenia dobrze dopasowane do...
~Siergiej
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Auto homologowane na 4 miejsca, tylnie fotele kubelkowe. Z zewnatrz auto wydaje sie naprawde bardzo male, w srodku jest jednak zupelnie odwrotnie. Bardzo duzo miejsca zarowno dla duzego kierowcy jak i siedzacej za nim w miare normalnego wzrostu pasazera.
~Damiano
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Z przodu nie można narzekać na brak miejsca , z tyłu natomiast nie podróżowałem:) ale jak sie zerka to szału nie ma. Ale jesli ktoś szuka komfortu na tylnim siedzeniu niech sobie kupi Maybaha
~Adrian
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Jak na auto w tym segmencie to jest na prawdę przestrzenne, posiadam 185 cm wzrostu i osoby wyższe siadały za mną i nie czułem ich kolan na moich plecach :)
~Andrzej
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Właściwie autko dla jednej osoby, bo kierowca i pasażer trącają się łokciami, W tyle miejsca dla małego psa lub takich samych rozmiarów dziecka :)
~wasyli@poczta.fm
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Mam 185cm dla mnie rewelacja lecz za moim fotelem miejsca już brak moim zdaniem samochód przeznaczony raczej dla dwóch osób
~y
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Auto wydaje się małe, ale w środku WYMIATA! Z przodu miejsca tyle co w Skodzie Superbie.
~mrcrazy
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
dla dwóch pasażerów komfortowe auto, przestrzeni z przodu wystarczająco dużo, by wygodnie podróżować
~sbw
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Dużo miejsca z przodu, nieco mniej z tyłu, ale jak na tę klasę - samochów bardzo obszerny.
~Lasket , psychotrop@op.pl
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
dla kierowcy i pasażera z przodu miesca wystarczająco - z tył szeroko, ale na nogi mało przestrzeni