Lista ocen Volkswagen Passat B2 Hatchback (11) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek z Krakowa
Hatchback 1.6 72KM 53kW
Mojego volkswagena passata 1.6 na gaźniku o mocy 70 km nabyłem 4 stycznia 2007 roku.Kupiłem go w bardzo dobrym stanie za okazyjne pieniądze.Kosztował mnie 1200 zł.Gdy go kupiłem miał przebieg 187 tys km a teraz ma 194 tys km. Od tego czasu do dzisiejszego dnia (24 czerwiec 2007 rok.) notowałem w nim wszystkie wymiany.Teraz je napisze:12 styczeń wymiana oleju silnikowego i filtra oleju.17 styczeń wymiana paska rozżądu,paska klinowego,rolki...
~marek, marek_gks1@wp.pl
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
wszystko zależy czego oczekujemy..ja jestem studentem i samochód ma jeżdzić:) jest duży, wygodny do tego solidny i nadzwyczaj ekonomiczny..przyspieszenie schodzi w tym przypadku na dalszy plan..fakt że udało mi się kupić zadbany egzemplarz choć rudy już wyłazi:)
~NorFred
Hatchback 1.8 87KM 64kW
co ty pisac super wóz, kosztował mnie 3 tys PLN, złoty metalik, wielopunktowy wtrysk (naszczeście metalowy kolektor - gazik sie założy jasli nie przywala ceny gazu), 90 kucy ale sie nieźle wozi, welurowa tapicerka, szyberdaszek.. cud nie samochód
~gandrzej1
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
Silnik igła ,jak na przebieg ponad 300 tys. I bez żadnych remontów i wkładu finansowego to jest super autko.Nie mam zamiaru sprzedawać autka który tylko jeździ.,,Jak dbasz tak masz\"
~bartek
Hatchback 1.6 75KM 55kW
auto wykonane świetnie bardzo solidnie dobrze sie prowadzi no i bardzo mała awaryjność + super niski koszt czesci rewelacja .
~galamir@op.pl
Hatchback 1.6 TD 70KM 51kW
Samochód wieloletni wykazuje bardzo małą awaryjnośc. polecam osobom dysponujacym niewielką zasobnością portfela.
~gość
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
blacha katastrofa, gnije strasznie ten samochód może był dobry w 80- latach ,wiek robi swoje ,
~jacek szczupak
Hatchback 1.6 TD 70KM 51kW
stosunek awarii do wieku i przebiegu auta jest bardzo zadawalający
~Grizzli
Hatchback 1.8 87KM 64kW
Jezleli jest ładny model nie ma co sie zastanawiac... tylko brac!!
~gienek
Hatchback 1.6 TD 70KM 51kW
twardziel a silnik nie do zdarcia
Volkswagen Passat B2 Hatchback