Oceny Volkswagen Passat B2 Hatchback

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B2 Hatchback

~Mirek z Krakowa
Hatchback 1.6 72KM 53kW
Mojego volkswagena passata 1.6 na gaźniku o mocy 70 km nabyłem 4 stycznia 2007 roku.Kupiłem go w bardzo dobrym stanie za okazyjne pieniądze.Kosztował mnie 1200 zł.Gdy go kupiłem miał przebieg 187 tys km a teraz ma 194 tys km. Od tego czasu do dzisiejszego dnia (24 czerwiec 2007 rok.) notowałem w nim wszystkie wymiany.Teraz je napisze:12 styczeń wymiana oleju silnikowego i filtra oleju.17 styczeń wymiana paska rozżądu,paska klinowego,rolki...
3,7
~marek, marek_gks1@wp.pl
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
wszystko zależy czego oczekujemy..ja jestem studentem i samochód ma jeżdzić:) jest duży, wygodny do tego solidny i nadzwyczaj ekonomiczny..przyspieszenie schodzi w tym przypadku na dalszy plan..fakt że udało mi się kupić zadbany egzemplarz choć rudy już wyłazi:)
~NorFred
Hatchback 1.8 87KM 64kW
co ty pisac super wóz, kosztował mnie 3 tys PLN, złoty metalik, wielopunktowy wtrysk (naszczeście metalowy kolektor - gazik sie założy jasli nie przywala ceny gazu), 90 kucy ale sie nieźle wozi, welurowa tapicerka, szyberdaszek.. cud nie samochód
~jacek szczupak
Hatchback 1.6 TD 70KM 51kW
stosunek awarii do wieku i przebiegu auta jest bardzo zadawalający
~bartek
Hatchback 1.6 75KM 55kW
auto wykonane świetnie bardzo solidnie dobrze sie prowadzi no i bardzo mała awaryjność + super niski koszt czesci rewelacja .
~gandrzej1
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
Silnik igła ,jak na przebieg ponad 300 tys. I bez żadnych remontów i wkładu finansowego to jest super autko.Nie mam zamiaru sprzedawać autka który tylko jeździ.,,Jak dbasz tak masz\"
3,1
~gość
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
blacha katastrofa, gnije strasznie ten samochód może był dobry w 80- latach ,wiek robi swoje ,
~Grizzli
Hatchback 1.8 87KM 64kW
Jezleli jest ładny model nie ma co sie zastanawiac... tylko brac!!
4,1
~galamir@op.pl
Hatchback 1.6 TD 70KM 51kW
Samochód wieloletni wykazuje bardzo małą awaryjnośc. polecam osobom dysponujacym niewielką zasobnością portfela.
3,8
~mono
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
super auto wada karoseria brak ocynku audi miało beczka poduszki silnika tragedia trzepie strasznie mówimy o 1.6 d zalety piękna jazda płynie zawieszenie super golf to tragedia toczka gdyby produkowali kupił bym koszt utrzymania można powiedzieć zerowy np pasek rozrządu 45 zl wymiana prosta audi a4 200 ogólnie bajka (Silnik)
Volkswagen Passat B2 Hatchback