Lista ocen Volkswagen Passat B3 (239) - Widoczność

Na liście zabraknie 474 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~panna2
Kombi 1.8 90KM 66kW
bardzo dobra zarówno do przodu jak i do tyłu, przynajmniej nie przeszkadza lewy przedni słupek jak np w Skodzie Fabii
~Piotr
Kombi 1.8 90KM 66kW
Nie mam zastrzeżeń dopuki jade do przodu, ale gdy trzeba tylem manewrować to czasami marzy sie o czujnikach cofania...
~Passatofil
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Siedząc w fotelu kierowcy, nie widzę przodu samochodu. Trochę przeszkadza to przy parkowaniu pomiędzy innymi samochodami.
~Olaf
Kombi 1.8 90KM 66kW
bardzo łatwy do wyczucia samochód, miałem okazje jeździc nowszymi wersjami jest tak samo, ktoś w VW o tym myśli...
~zaq88
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Wszystko widać jak na dłoni, można by było usunąć lotkę na klapie bagażnika ponieważ troszeczkę przeszkadza podczas cofania
~XXXXXX
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
wkońcu kombi- w tylniej szybie duzo nie widać, lepiej patrzeć w lusterka. przednie szyby doskonale widać wszystko.
~WaQ
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
Ciężko mi coś powiedzieć, bo przy moim 192 wzrostu to wszędzie wszystko widzę. Nie zauważyłem nic szczególnego w porównaniu do innych.
~passat man variant
Kombi 2.0 115KM 85kW
doskonała......no chyba ze cofanie w tył wg. lusterek- ciezko , nie widac tyłu bo "zachodzi " obowiązkowo czujniki cofania !!!
~W
Sedan 2.0 115KM 85kW
zalozoylem owiewki (ciemne dymne) i to w polaczeniu z szerokoscia przedniego slupka troche czasem przeszkadza

Volkswagen Passat B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pasek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Widoczność znakomita, ciągle jednak przyzwyczajam się do sporych rozmiarów auta, zwłaszcza przy cofaniu (kombi)