Lista ocen Volkswagen Passat B3 (239) - Widoczność

Na liście zabraknie 474 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kermit.
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Bardzo dobra widoczność do przodu. W całości ginie efekt długiego przodu. Jedyny mankament, to moim zdaniem zbyt małe lusterka boczne.
~sznajder51@wp.pl
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
doskonała w audi 80 B3 czuje się jak w czołgu natomiast passat zapewnia dobra widocznośc,może to kwestia przyzwyczajenia
~Shrek
Kombi 1.8 90KM 66kW
jak dla mnie bez zastrzeżeń, lecz żonie sprawia problem jak ma gdzies tyłem zaparkować, bo to nie jest mały miejski samochodzik
~toto
Kombi 1.8 112KM 82kW
samochód ma duże gabaryty przez co trudno prakować, ale widocznośc jest dobra (tylko ten spojler na klapie przeszkadza
~Seba0101
Kombi 1.6 72KM 53kW
Auto w pełni przeszklone, mimo sporych gabarytów manewrowanie jest bardzo proste i przyjemne.
~Mateusz
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Widoczność jest wspaniała nie ma żadnych niepotrzebnych elementów które by przeszkadzały.
~ja
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
duża powierzchnia szyb, ma swoje plusy i minusy, jeśli chodzi o widoczność to duży plus
~adams
Sedan 2.0 16V GT 136KM 100kW
widoczność jest dobra, do przodu bez problemu, do tyłu pomaga oryginalny spoiler na klapie:D
~rudy960
Kombi 2.0 115KM 85kW
bardzo mi odpowiada ta widoczność, jak i z przodu tak i z tylko wszystko przejrzyste i wyraźne

Volkswagen Passat B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kabee
Kombi 1.8 90KM 66kW
Jak w akwarium. Moja (niska) kobieta parkuje wszędzie przodem i tyłem. Lusterka wystarczające.