Lista ocen Volkswagen Passat B3 Sedan 1.8 90KM 66kW 1988-1993 (30) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Sedan 1.8 90KM 66kW
jak kupiłem to oddałem do mechanika coby wszystko porobił... później 2 lata jeździłem bez problemów... a jak po 2 latach zaczęło się walić to wszystko na raz... stacyjka, rozrusznik, wtrysk paliwa, silnik krokowy, pompka spryskiwaczy itd... zawsze miałem problemy z elementami zawieszenia: drążki, elementy gumowo - metalowe. czesto trzeba było wymieniać. Dobrze że części tanie. Szkoda że auto jest dość kapryśne
~Krzychu
Sedan 1.8 90KM 66kW
Nie stwierdziłem. Chociaż... Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale w zimie b. często po otwarciu drzwi (tu też spory kłopot) nie da się ich zamknąć!!! Muszę trzymać jedną ręką drzwi a drugą kierować i zmieniać biegi aż odtaje mechanizm od wewn. klamki drzwi (3-5 minut). No chyba że ktoś chce na postoju poczekać. Ja nie czekam! I coś tam skrzypi na tylnej pólce ;-) He, he, ale to drobiazg.
~docxent
Sedan 1.8 90KM 66kW
Może gdyby nie fakt, że kupiliśmy auto 11-letnie... w niewiadomo właściwie jakim stanie... Przykładem moze być silnik wycieraczek przedniej szyby, problemy z ogrzewaniem tylnej szyby, ułamana wajcha od wycieraczek szyby i inne tego typu uciążliwe usterki, które co prawda nie unieruchomiły auta, ale jego użytkowanie było utrudnione...
~Lvs
Sedan 1.8 90KM 66kW
Póki co ponaprawiałem to co trzeba po zakupie bo był w kiepskim stanie i tylko dolewam paliwa i oleju :-) Jestem szczerze powiedziawszy bardzo zadowolony. Rdza nie wcina go z żadnej strony mimo, że już zdążyłem go ciut zarysować przez własną głupotę. Z drobiazgów nic się nie popsuło.
~niklos
Sedan 1.8 90KM 66kW
Auto ma swoje lata i nie ma co oczekiwać cudów, ale nie jest źle. Wciąż mi ucieka odrobina płynu chłodzącego, trochę postukują plastiki, szczególnie z tyłu, był problem z centralnym zamkiem.
~Andrzej
Sedan 1.8 90KM 66kW
Niby niemiecki woz ale sie sypie i to powaznie. Drobiazgi to np. ostatnio musialem byc holowany bo mi kranik spostowy z chlodnicy sie urwal. W ciagu tych 10 lat troche bylo
~ptaku666
Sedan 1.8 90KM 66kW
lewa tylnia korbka opuszczania szyby, lewa zewnętrzena przednia klamka drzwi - to co zepsuło sie przez cały okres uzytkowanie tego samochodu, jezeli chodzi o drobizagi
~mkzibi
Sedan 1.8 90KM 66kW
Same drobiazgi to fakt pojawiają się ale większość samemu można usunąć. A to pęknięta rurka, a to zacinający się zamek.
~misko75@vp.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
wymiany wynikające z ekspluatacji i to zadziej niz to bywa w innych autach np. na swiecach przejachałem ok 78tys.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3 Sedan 1.8 90KM 66kW
9,5
~zajac ...........
Sedan 1.8 90KM 66kW
z tym gazem to jest roznie niby jezdzi a potem zachodzisz po 2 godz i juz nie pali lub obroty sa lub ich nie ma wogule
Volkswagen Passat B3 Sedan