Oceny Volkswagen Passat B3 Sedan 1.9 D 68KM 50kW 1989-1993

Volkswagen Passat B3 Sedan 1.9 D 68KM 50kW 1989-1993 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B3 Sedan 1.9 D 68KM 50kW 1989-1993

~Don_Suchy
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Idealne auto do nauki jazdy. Szczególnie jak nie masz wspomagania. Uczysz się parkować na raz a nie na 100000 razy. Na ten przykład - nic nie irytuje mnie tak jak osoby, które zajmują 3 miejsca parkingowe tylko dlatego, że nie potrafią ustawić się równo. Kupcie Passata B3 bez wspomy i powiedzcie sobie \"Od dziś parkuję równo\" i tak róbcie. No... Jak coś się zepsuje w Passacie to leżysz. Chyba, że sam potrafisz naprawić (a dzięki temu uczysz...
~ts30
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
gdyby nie fakt że auto ma 19 lat i ruda już go polubiła dałbym 5.ale progi do wymiany,jeden błotnik gnije(nieoryginalny).poza tym normalne auto do przemieszczania się z punktu A do B.nie porywa za serce,nie jest wyjątkowy ale jeździ i przy odpowiednim traktowaniu wręcz bezstresowy.bardzo niskie koszty eksploatacji,porównywane do merca W123/W124
~Jerry
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Auto ocenia na 4+ . Wygląd jest troche przeciętny, moc 68 km dla przeciętnego Kowalskiego w zupełności wystarczająca. Auto przestronne i wygodne, spalanie jest dobre. To samochód do przemieszczania z sie z punktu A do punku B . Duży rodzinny sedan . Jeżeli go kupisz bedziesz zadowolony.
~hobbysta 2005
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Mam zamiar zmienic na nowy model, tylko czy będzie taki udany jak ten- obawiam się ,że nie.Nigdy mnie nie zawiódł, a nakręciłem ponad 130.000 km.Jeżdżę raczej spokojnie, passaty nie lubią szaleństw- to raczej rodzinny samochód.
~Mk
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Bardzo dobre auto do typowej jazdy a punkty A do punktu B. Niezawodny mimo dużego przebiegu. Nigdy nie zawiódł. POLECAM
2,6
~Marek
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
pierwszy i ostatni passat juz nie kupię passata zwłaszcza że takiego numeru to tylko polak potrafi z benzyniaka zrobic przekładkę na diesla masakra

Volkswagen Passat B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Seba
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Ogólnie jak na ten rocznik jest to dobre autko za dobrą cenę. Spala mało, części nie są drogie, a miejsca jest w nim naprawdę dużo. Fotele mniej wygodne niż w volvo, ale samo prowadzenie auta lepsze.
~Mateusz
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Silnik mało dynamiczny ale za to bardzo oszczędny. (Silnik)
~vvooyoo
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
przy takim wieku i takim przebiegu, niszczą się już najmniej spodziewane drobiazgi typu: włącznik świateł, wycieraczek. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~sarna_s
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
,A, GO OD 4 LAT I jeszcze mi nie stanął w trasie . zawsze odpala. syper bryczka (Silnik)
Volkswagen Passat B3 Sedan