Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi (94) - Ergonomia

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
typowe niemieckie wnetrze, porządek musi byc, 0 extrawagancji, i moze dobrze. grunt ze wszystko dziala :-) (jak by sie do czegos przyczepic to do malej ilosci schowków )
~Pan Euro mirko42@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Niemiecki ład i porządek. Wszystko jest jak Pan Bóg przykazał. Jedynie co mnie irytuje to brak schowka po stronie pasażera. W wersji z klimą i airbagami niema.
~irek.klaudia@poczta.tp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
PRZY 120 KM/H TROCHE SZUMI , MIAŁEM INNE NOWSZEJ KONSTRUKCJI JAK FIAT BRAVA, FOCUS SŁUŻBOWY, AUDI 80, CZY GOLFA TO SZUMY DOCIERAJĄ WCZEŚNIEJ
~das ałto
Kombi 1.9 TDI 75KM 55kW
Samochód nie ma praktycznie wyposażenia, więc trudno by był trudny w obsłudze. Wszystko na swoim miejscu i bez niespodzianek.
~radek231
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
PAssat to PAssat niemieckie solidne auto , co tu dużo o ergonomi może 3 pokrętła i 5 przycisków nic więcej:)
~Jan
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Włącznik świateł awaryjnych na kolumnie kierownicy - idiotyczne umiejscowienie, poza tym wszystko na swoim miejscu.
~mlodylukas
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wygląd wewnętrzny pozostawia wiele do życzenia, ja nie jestem osobą wybredną i dla mnie jest do zaakceptowania.
~W1SN14
Kombi 1.8 90KM 66kW
Jak na ten rocznik jest nieźle, niektóre fordy nowe nie są tak wykonane, jedyny minus za trzeszczące plastiki w bagażniku.
~Maraszek
Kombi 1.8 90KM 66kW
Podobno tanie części, zero korozji, wieczny silnik. Zawieszenie klasyczne, toteż nie trzeba szukać specjalisty, jak w B5.
~jagart2@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
zero schowków tylko kieszenie na drzwiach!!! ale kombi to wyszli z założenia że wszystko w bagażniku utkniesz!!!
Volkswagen Passat B4 Kombi