Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi (94) - Ergonomia

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maca
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak to w VW wszystko pod ręką. Nie mam gdzie tego opisać, więc napisze to tutaj. Nie rozumiem, nie jestem w stanie pojąć co za debil wymyślał podświetlanie konsoli środkowej to raz. Druga sprawa materiały. Jeżeli chodzi o podświetlanie to jest tragedia. Wcześniej miałem Hondę z 92r (miodzio autko) to w tamtym autku miałem wszystko jak na dłoni podświetlane na biało, przełączniki na konsoli środkowej były idealnie widoczne w nocy. Tutaj to......
~JOCKER_LZ
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
wszystko na swoim miejscu w B3 jak i w B4, przełączniki, sterowanie, bardzo dużo schowków i poręczny środkowy tunel - jest gdzie położyć CB-radio nie trzeba wiercić dziur w konsoli, a jak ktoś nie pali to można wyjąć popielniczkę i jest ładna półeczka - miejsce dla pilota do sterowania audio w aucie, lub na telefon - wygodnie i pod ręką
~SUPER_MARIO
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
to to naprawde rewelacja . mam 2metry wzrostu i to jest jedyny osobowy w którym po odsunieciu fotela do tyłu i położenia go na płasko śpie z wyprostowanymi nogami . A jak byłem z 2 kolegami w Niemczech na 4 dniowej wycieczce to wszyscy stwierdzili zgodnie po paru nocach ze nie ma mu równych . nawet a6 nie jest tak przestronna
~jarek1209
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeśli chodzi o rozmieszczenie podstawowych elementów wykorzystywanych podczas jazdy, jest ok. Zupełnie do kitu jest ze schowkami. Jeśli w aucie jest klima i dwie poduszki, to przed pasażerem nie ma żadnego schowka. Pozostają tylko kieszenie w drzwiach i w środkowej części deski rozdzielcaj.
~laksen
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj trochę narzekam, pomimo tego że wszystko na swoim miejscu i proste w obsłudze to w zamian za poduszke dla pasażera z przodu straciłem zamykany schowek, pozostały tylko w drzwiach i pod radiem, a to stanowczo za mało.
~jabollo
Kombi 1.6 100KM 74kW
Deska wygląda trochę jakby była ciosana siekierą, jednak wszystko jest na swoim miejscu sięgamy intuicyjnie, przyczepić się można tylko do podłokietnika, który jest nie wiadomo dla kogo.
~boghusz@op.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Co prawda niewiele tu przycisków i przełączników, ale wszytko umieszczone intuicyjnie. Jedyną rzeczą, która mi przeszkadzała, to włącznik awaryjnych umieszczony nad kierownicą, ale to kwestia gustu. Reszta ok.
~PPP
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
Co tu dużo mówić? Po prostu Volkswagen. Mimo kompletnego wyposażenia nie ma tutaj dwóch milionów przycisków. Wszystko schludnie, elegancko i pod ręką. Inni mogą się uczyć.
~Sławek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest jeden mały mankament: brak regulacji kierownicy w drugiej płaszczyźnie i trudno się czasami dopasować. Ale to może ja mam takie \"skrzywienie\". Poza tym reszta doskonale.
~diablo231
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Ergononia coz wiecej pisać to VOLKSWAGEN z połowy lat 90-tych po za pokrętłami od ogrzewania, świateł specjalnie nic nie ma bo po co :)to nie francuz tysiące guziczków
Volkswagen Passat B4 Kombi