Lista ocen Volkswagen Passat B4 (185) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 174 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luis1980
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Byłem zaskoczony miejscem miałem obawy że bedzie mało miejsca, gdyz jezdiłem bmw 5. Ale naprawdę pojemne autko sporo miejsca i dla pasarzerów
~Grzegorz Kulesza
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Passat ma tyle miejsca że zastanawiam się dlaczego ma tylko dwa rzędy siedzeń! Mam wrazenie że pasażerowie z tyłu mają więcej miejsca niż ci z przodu.
~mar001
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
samochód długi, ale jeszcze nie szeroki, dlatego ocena na 4 gwiazdki. B5 fl nie dość ze długa to jszcze przepastnie szeroka.
~niedźwiadek
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
miejsca jest sporo , kierowca może wygodnie usiąść jak i pasażerowie, zwłaszcza na tylnych siedzeniach jest sporo miejsca
~radek231
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Tutaj nie ma co się rozpisywać , przestrzeni Pojemny kufer , Pojemne wnętrze, nie jedno now auto może mu zazdrościć
~mlodylukas
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Pierwszy raz zobaczyłem jak mój 4letni syn przebierał się między przednik fotelem a tylną kanapą na stojąco, nic dodać, nic ująć.
~klaus91
Sedan 2.0 115KM 85kW
Duży plus jeśli chodzi o przestrzeń w aucie. Dużo miejsca z przodu, ale z tyłu tyle miejsca że nie sposób się tam rozłożyć
~W1SN14
Kombi 1.8 90KM 66kW
Z tyłu miejsca jest mnóstwo, z przodu też nie ma na co narzekać, o bagażniku już nie wspomnę bo to przecież kombi.
~Sławek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Rewelacyjna przestrzeń we wszystkich przypadkach. Nie wiem gdzie jest lepsza przestrzeń w tej klasie samochodu.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B4
6,4
11,4
10,6
~PAWEŁ DYMI SOSNOWIEC
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
rewalacja przestrzeń ogromna tego nieda się opisać to trzeba zobaczyć na własne oczy. POLECAM BĘDZIECIE ZADOWOLENII !!!!!!!!!