Lista ocen Volkswagen Passat B4 Sedan (53) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Jak na tak duże i wiekowe auto jest świetnie. Pali niewiele, jak na swoje gabaryty, nie psuje się(tylko zużywa), a prosta konstrukcja powoduje, że naprawy są tanie.
~Karol
~Marek
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Silnik ma 75 koni i 100 lat. Zużycie w mieście (Szczecin) to około 8,5l, w trasie wychodzi 6,5. Jak ktoś pisze że AAZ mu spala 4,5l (mniej od TDI 1Z!!) to chyba ma całe życie z górki.
Sedan 1.8 90KM 66kW
Trasa do 120km/h - 7,5. Przy 160 - 180 - 9,5 - 10. Jadąc \"stówka\" - niecałe 7. Miasto przy spokojnej jeździe 9,5. Ogólnie jestem zadowolony. Pamiętajmy, że to benzyna !!
~luis1980
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam ciężką noge, lecz nie mślałem że az tak wyjdzie spalanie. Zadowolony jestem na trasie trzymająć prędkośc do 120 km/h spalił mi 4,7 litra w mieście jeszcze nie przekroczył 6 litrów
~maestro
Sedan 2.0 115KM 85kW
Jeśli chodzi o zużycie paliwa, to moje dane mogą być odstępstwem od średniej, gdyż jeżdżę bardzo dynamicznie. Ceny napraw są z reguły bardzo niskie.
~Artur
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
To też jest niesamowite że samochód takiej wielkości potrafi tak mało spalić trasa nie całe 5litrów (prędkość 130km/h) miasto poniżej 6.
~Rafał
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dobra. Jak na sporą już osobówke spalanie jest bardzo zadowalające. Ceny części również nie są wygórowane w porównaniu do innych marek.
~baba za kierownicą
Sedan 1.8 90KM 66kW
Niestety nie jest to samochód dobry do jazdy po mieście. Chyba, że ktoś ma dużo pieniędzy. Chętnie wybrałabym tą wersję w deasel\'u.

Volkswagen Passat B4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adam
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Za to co wydałem na części zamienne kupiłbym drugie takie auto, dodając robociznę mechanika miałbym trzy.
Volkswagen Passat B4 Sedan