Lista ocen Volkswagen Passat B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1996 (68)

4,1
~Krystian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Całokształt trudno określić... Samochód raczej dla tych, którzy potrzebują w miarę bezawaryjnego auta do taniej eksploatacji nie oczekując przy tym rarytasów. Dla ludzi ceniących bardziej przyjemność z jazdy i komfort podróżowania zdecydowanie odradzam z racji bardzo słabego wyciszenia i topornej skrzyni.
~Marian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Mozna jezdziec jak na automacie od 60 do 130 na 4 bez zadnego problemu. Elegancko nabiera predkosci i ladnie wchodzi w obroty. Nie ma problemu z wyprzedzaniem. Max. predkosc to 175 wiecej nie bylem wstanie sie rozpedzic na polskich drogach. (Silnik)
~ania7701
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko w jak najlepszym porządku,no może sylwetka auta nie jest jakaś rewelacyjna,ale wydaje mi się,ze to nie to w aucie jest najważniejsze,liczy się chyba serce,czyli motor,a o ile mi wiadomo 1.9TDI 90KM,to jeden z najmniej awaryjnych silników:)
~iconn
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Byłoby doskonale ale te awarie. Wiem, że stare auto - ale jednak boli.
3,3
~szerszen...
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
myslałem ze jest dobry dlatego go kupiłem 2 lata temu przez trzy miesiące był luz ale potem to prawdziwy koszmar był dla mnie :(230000km na szczescie go sprzedałem:)
3,6
~mati
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik to główna zaleta tego pojazdu, od 2tys obrotów gdy turbina cisnie pełną parą. Stosunek mocy do spalania doskonały. Moja turbina już pada i troche oleju pije. (Silnik)
~MaRDuK_
Jak na tamte lata (1996) auto bajka. Dziś solidny przeciętniak.l
~tomek toomek_p@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
wsumie niezły samochodzik fajnie jezdzi średni komfort jazdy ale i tak mi sie podoba !!! bo mało pali :)) i nie traci na wartości tak dużo jak w przypadku forda mondeo czy opla vektry
~rgston
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tanie w eksploatacji "do czasu" . 5litrow na 100km. To główna zaleta tego auta. Duży bagażnik i dużo miejsca. Sylwetka średnia. Przyzwoita prędkość podróżna 90-130km/h . powyzej 140 auto MEGA głośno "wyje".
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
~Artur
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Może kultura pracy nie powala ale osiągi 90km przy takiej budzie i przy tym spalaniu to jest rewelacja (Silnik)
Volkswagen Passat B4 Sedan