Lista ocen Volkswagen Passat B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1996 (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jedyny drobiazg jaki przychodzi mi na mysl to pekajaca oslona od hamulca recznego (w dwoch mogelach) wystepuja takie same usterki. W niczym to nie przeszkadza ale dosc dziwnie wyglada na pierwszy rzut oka. Jeszcze jedna wada jest to ze dosc czesto pekaja dolne halogeny nie wiem czy spowodowane jest to kiepskimi drogami czy zla budowa tej czesci.
~Krystian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Zewnętrzne klamki drzwi często odmawiają posłuszeństwa, wycieki oleju spod pokrywy zaworów to standard, z intercoolera też coś się sączy. Ale to są drobnostki biorąc pod uwagę całokształt.
~wasyli@poczta.fm masz pytania pisz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
kąpletnie nic sie nie psuje,ale olej proponuje zmieniac co 10000tys do disla polecam castrol 10w40 ja mam prawie 290000tyskm i jeżdze na półsyntetycznym castrolu
~szerszen...
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
troche ich było np elektryczna szyba tryb poszedł , klamki od drzwi to masakra co troche je trzeba wyregulowywac czujniki od temperatury silnika i turbiny , termostat
~gutek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
klamki to jest najwiekszy bol.no i mialem male problemy z elektryka szyb,przycisk do ogrzewania szyb sie juz wyrobil i nie zatrzaskuje sie
~Artur
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
To auto w chwili obecnej ma 13lat i spory przebieg więc nie ma co za dużo wymagać. Części się kupuje za grosze i są wszędzie.
~piotrek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
centralny szwankuje , zamek bagaznika sie zacina , pompa wspomagania niedomaga , ciezko wchodzi \" 1 \" bieg , wskaznik temp itp
~enter
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak w każdym aucie. Nie jestem mechanikiem a mimo to większość rzeczy robię sam przy tym aucie.
~student
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na wiek i przebieg przystało, czasami trzeba pogrzebać. Są to jednak drobne rzeczy które robię sam.
~ania7701
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie ma nic,co mogłoby wprawić w zakłopotanie,nie dzieje się kompletnie nic.
Volkswagen Passat B4 Sedan