Lista ocen Volkswagen Passat B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1996 (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Dobra klimatyzacja szybko i skutecznie daje siebie rade z zimny powietrzem w aucie (szybko sie nagrzewa) gorzej to wyglada w druga strone choc i tak jest calkiem niezle. Jak puszczasz cieple powietrze to czesto paruja tylnie szyby(nad bagarznikiem). Nie ogranicza to w zaden sposob widocznosci podczas jazdy ale jest dosc denerwujace.
~Krystian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Zimą z temperaturą w kabinie nie ma problemów. Ogrzewanie dobre. Podczas opadów lub w wilgotną porę, jadąc z pasażerami z tyłu, nie da się pozbyć pary osadzającej się na bocznych szybach.
~ania7701
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
No cóż mogłoby być lepiej z tym ogrzewaniem,ale nagrzać tak duże auto to nie lada sztuka:)Przy sprawnym termostacie wszystko jest ok,po mniej więcej kilometrze,zaczyna się robić ciepełko:)
~mati
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam climatronic i wcale nie jestem zadowolony. Bardzo słaby nadmuch. Z tyłu w ogóle nie czuć że samochód ma klime
~Artur
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Dmuchawa jest potężna i czy się ustawi na gorąco czy na zimno (klima) jest problem z wysiedzeniem w aucie.
~wasyli@poczta.fm masz pytania pisz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
potrafi sie zepsućprzełącznik do zmiany biegów dmuchawy u mnie np działa tylko drugi i czwarty bieg nadmuchu
~iconn
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Klima OK, ogrzewanie też, ale.... do KITU JEST ODPROWADZANIE POWIETRZA. W DESZCZ I ZIME PARUJE ŻE HO HO!!!
~szerszen...
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
no to jest plus tego samochodu zimą mozna jechac w krutkim rękawku a w srodku jest jak w piekarniku:)
~Rafał
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie wiem może mój tylko tak ma ale wentylacja działa sporo gorzej niż w moim poprzednim samochodzie Vectrze A

Volkswagen Passat B4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tomek toomek_p@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
ogrzewanie chodzi bez zarzutów juz po 2-3km dmucha ciepłe powietrze moim zdaniem to niezle
Volkswagen Passat B4 Sedan