Lista ocen Volkswagen Passat B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1996 (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ania7701
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie wiem,czemu piszą,że jest problem z tylnymi,bocznymi szybami ?? Niby paruja i nic nie widać. Wydaje mi się,że lusterka boczne wymyślili nie po to by auto lepiej wyglądało,tylko po to by z nich korzystać. Do widoczności nie mam zastrzeżeń.
~Marian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Troszeke przeszkadzaja tylnie slupki przy cofaniu ale wiekszego problemu to nie stanow i mozna wkoncu teraz montowac sobie za niewielkia kase czujniki cofania co napewno ulatwi parkowanie dosc dlugiego samochodu.
~mati
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko ok. Lecz przez jakość materiałów stosowanych przez koncern audi-vw moja szyba przednia jest już cała porysowana, ma jakies kropki i to bardzo denerwuje.
~Krystian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Co tu napisać? Mam sedana i są problemy z widocznością przez tylną szybę - bagażnik jest wysoko umiejscowiony. Kombi dostałoby w tym punkcie 5.
~rgston
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
jeżeli ktoś jest przyzwyczajony parkować na czujniki z tylem sobie nie poradzi :) radzę zamontować hak :)
~Artur
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko widzę jedynie z tyłu trochę mniej ale sedan tak ma.
~wasyli@poczta.fm masz pytania pisz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
pojazd jest troche długi i bardzo nie czuje sie gdzie sie tyl konczy a po zatym ok
~szerszen...
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
widocznosc jest dobra ale przy sedanach to troche z tyłu mało widac!
~enter
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jedna z lepszych w tym segmencie w tamtych latach.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
~MaRDuK_
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Przód, boki - elegancko. Tyl troszkę gorzej.
Volkswagen Passat B4 Sedan