Oceny Volkswagen Passat B5 Kombi 1.8 20V 125KM 92kW 1997-2000

Volkswagen Passat B5 Kombi 1.8 20V 125KM 92kW 1997-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B5 Kombi 1.8 20V 125KM 92kW 1997-2000

~Karol
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Solidny samochód, chociaż użytkownik powinien wiedzieć, że trzeba o niego dbać, a na pewne rzeczy zwracać szczególną uwagę (dlatego polecam mój skromny opis, tym bardziej forum passata w internecie - czytanie nie boli a jak przyjdzie co do czego pozwoli zaoszczędzić dużo nerów i pieniędzy). Także jeśli ktoś myśli że to niezniszczalne VW które można katować do upadłego nic mu w zamian nie dając to się może bardzo rozczarować. Ale jeśli ktoś...
~budyniek, budynprezes@tlen.pl
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Trochę się tu rozpiszę, a to dlatego, że sam szukałem tu odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo zachęcam do odwiedzenia forum passata: http://forum.vw-passat.pl. Wspaniałe rodzinne auto średniej klasy segmentu D. Posiada przepiękną linię nadwozia. Komfortowe zawieszenie oraz przyjazne jasne wnętrze. Podświetlenie jest w kolorach czerwono-niebieskim (mój pasek jest z września). Ktoś może powiedzieć, że taki kontrast może męczyć. Zapewniam, że...
~GrzegorzPPP
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Samochód użytkuję 2 lata i 50 000km, więc co nieco już mogę powiedzieć. Ogólnie jako rodzinne kombi jest spoko, chociaż samochód ma 20 lat i co chwilę coś wychodzi. Z pozytywnych rzeczy nigdy na drodze nie stanął, a to najważniejsze. Poszczególne podzespoły oceniam poniżej. Czy kupiłbym auto drugi raz? Tak, z większym silnikiem pod warunkiem, że byłby tak samo niezawodny.
4,1
~ErGie
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Praktyczne, pakowne auto, idealne dla rodziny bądź osoby, która lubi większe zabawki. Nudna linia nadwozia, to nie to samo co Volvo czy Mercedes, ale to już kwestia gustu. Przez zaniedbanie poprzedniego właściciela oraz zatajenie faktycznego przebiegu daje niskie noty, zadbany zasłużył by pewnie na więcej gwiazdek. Optymalny wybór pomiędzy ceną, trwałością a wygodą. Być może wybrałbym drugi raz.
2,6
~NigdyWięcejVW
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Ogólnie rzecz biorąc, to jestem mocno rozczarowany. Auto się psuje non stop i mam go serdecznie dość. Zainwestowałem w niego kupe kasy, i dbałem, ale i tak co i rusz. Jak to się mówi, stare to jest dobre wino i skrzypce, a nie volkswageny.
~wmf
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
to już mój drugi passat. i trzeci pewnie będzie także. ja lubię przestrzeń, niezawodność, bezpieczeństwo, ładną linię, a to wszystko daje passat. można narzekać na wiele rzeczy, ale czy jest auto idealne? ja osobiście polecam.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,4
~jan.cyran@transsystem.pl
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Słabe zawieszenie przednie,wachacze ,koncówki drążkow itp.cena tej klasy aut bardzo zawyżona,nam na myśli erynek polski,to zamo auto wyposarzone na ,, full´´nowve spod igły można kupic w USA o 35tyś.taniej
3,8
~remo31
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
moze paski sa super - ale napewno nie z tym silnikiem (i wyposarzeniem - mialem standarda) - mialem mondeo 2.0 l i palil duzo mniej - ze o przyspieszeniu juz nie wspomne - ogolnie auto jest wygodne - tylko to cholerne spalanie
~orzelek
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
samochód bardzo ładny, komfortowy, wszechstronny, taka limuzyna niższej klasy, silnik dynamiczny ma pierdnięcie, troszke duzo spala w szczególności jak sie daje czadu. samochód rodzinny, godny polecenia, duży bagażnik, niezawodny brak wiekszych awarii bardzo dobre auto.
~kendal115@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Panowie !!!!! Szukam w chromie atrapy do Modelu B5,coś na wzór modelu B6,gdzie kupić???,będę wdzięczny za każdą wskazówkę lub adres,proszę piszcie na e-maila : kendal115@poczta.onet.pl ,szukam również lamp tuningowych,np Lexus Style,itp.
Volkswagen Passat B5 Kombi