Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.8 20V 125KM 92kW 1997-2000 (25) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariano07@o2.pl
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
masakra jeżdze nim rok i wydałem FORTUNE. nowy katalizator ok 1800 wachacze i końcówki nawet nie jestem w stanie policzyć. ceny orginałów są przystępne, ale nie w serwisie. polecam autoland.bardzo dużo tanich zamienników ale ta awaryjnosc(kupilem bezwypadkowy od pierwszego właściciela z 57000km)pali jak smok.w serwicie powiedzieli ze to przeoływomież wymiana,potem konty wtrysków czemu? nigdy nie były ruszne.ciągle coś.ostatnio tuleja tylnego...
~ErGie
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Tutaj fatalnie, zarówno od strony odwiedzania stacji benzynowej, jak i części. Co do tego pierwszego pali jak smok, nawet po diagnostyce i braku błędów (ponoć wysłużone VW lubią więcej chlapnąć). Wyczynem jest zmieścić się poniżej 10L benzyny. Ceny części wysokie, zarówno zamienników jak i oryginałów. Ale cóż koszty rosną, gdy się kupuje zajechany egzemplarz. Są auta podobnej klasy, która jeżdżą lepiej i palą mniej.
~budyniek, budynprezes@tlen.pl
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Dlaczego teraz nie dałem doskonale? Dla zasady. Jest dobrze, naprawdę dobrze. Wszystko zależy od kierowcy, drogi, stanu ogumienia, etc. Poniżej podam spalanie dla benzyny przy \"ekonomicznej\" jeździe do 90km/h. Przy 120km/h wyszło mi 9,2 litra na 100km. Spalanie LPG mieści się na poziomie od 11 litrów latem do 13 litrów zimą.
~NigdyWięcejVW
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Porażka jeśli chodzi o koszty utrzymania. Na samym początku się zepsuło pare rzeczy, wymiana których kosztowała majatek. Przy passacie należy się zakumplować z mechanikiem, bo inaczej nie pojedzie. Tzn, jak jest fajnie to jest fajnie, i wtedy tylko paliwo i heja. Ale jak się zacznie sypać to pogrom.
~pasek
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
tu przecietnie, glownie przez spalanie, ceny przegladow i czesci sa akceptowalne (wczesniej mialem francuzy) co do spalania, to moim zdaniem za duzo w miescie, gdyby w miescie miescil sie w 10 a na trasie w 8 jak dla mnie byloby idealnie, a tak na prawde trzeba liczyc 10-11l srednio
~tomek
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
katastrofa! wskazówka opada w oczach! miasto zimą do 15l, trasa nie schodził poniżej 10l. Nie wiem, może jakaś usterka, ale filtry , płyny itp. na bieżąco wymieniane, komputer nic nie wykazal, a to spalanie po prostu zabijało budżet rodzinny
~wmf
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
jeśli chodzi o spalanie to nie jest tak źle, jak zakładałem. średnio mieści się w 8,5 l/100 km, czasami trochę mniej (najmniej 8,1). jeśli chodzi o koszty napraw to jeszcze nie wiem. póki co zrobiłem kompletnie rozrząd. wyszło 1500 zł.
~cichy__26@poczta.fm
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
7.5 w trasie przy spokojnen jezdzie i 11-12 w miescie to tak chyba powinno byc jak na ten silnik z tego roku naprawa wachaczy.....brrrrr....ale załozyłem regenerowane za 700 za komplet i narazie rewelka zobaczymy jak dalej bedzie
~Karol
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Mówią że ten silnik jest paliwożerny.. może i tak, ale i auto duże, poza tym trzeba się nauczyć z nim obchodzić. Ja jeździe na sekwencyjnym gazie, w trasie poniżej 10l, w mieście nie więcej niż 12, także nie narzekam
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
10,7
11,3
~remo31
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
spalanie w tym aucie jest TRAGICZNE!!! - chyba jedyna auto jakie mialem, ktore palilo na trasie wiecej niz po miescie - przy predkosci ok 140 km/h jakies 4,5 tysiecy obrotow - stad to spalanie
Volkswagen Passat B5 Kombi