Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW 1997-2005 (33) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adrian
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Brak poważnych usterek, które w ciągu 2 lat użytkowania unieruchomiłyby samochód. Wymieniłem: przeguby, zawieszenie przód, chłodnicę wody i termostat. Części te uległy naturalnemu zużyciu i dawały znać, że zbliża się ich koniec. Można się przygotować do napraw :) Jednak zawieszenie to zdecydowanie najsłabszy element tego samochodu. Zamienniki starczają na ok. rok jazdy. A oryginały LEMFORDERy są dobre, ale niewspólmiernie drogie biorąc pod...
~Stryjek
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Z powaznych rzeczy to tak jak pisałem powyżej słabe zawieszenie, a moze słabe drogi ? wymienione zostały obydwa wachacze górne i dolne. Ostatnio przestał działac silnik od tylnej wycieraczki, myślałem że to pierdoła ale okazało sie że taki silniczek to z wymianą około 500 zł i nie można zamówić poza siecią dealerską.
~Piciu
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Blisko rok jeżdżę i nic się nie dzieje, ale obejrzałem kilka zanim kupiłem ten konkretny egzemplarz. Był powyżej średniej cenowej, ale teraz spokój.
~nicckus
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
w zasadzie zadnych usterek ktore uniemozliwily by mi kontynuowanie jazdy wszystkie rzeczy robie na biezaco, nie czekam az sie cos rozsypie. np sprzeglo.
~chorhe
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Uszkodzony jest łącznik elestyczny wydechu - ale da się jeździć. Cena nowego (tylko wraz z całą rurą) ok 500zl
~Maestri
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
auto w klasie passata powinno być bardziej odporne na usterki i nie kończyć na holu tak często
~tomar74@o2.pl
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
narazie nie wymagal jakichkolwiek napraw oprocz standartowych wymian podczas przegladu(olej,filtry,itd)
~Uit Nederland
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Poważnych brak ale.. dużo aut na rynku gdzie coś się przytrafić może.
~Red
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Żadna awaria nie spowodowała, że musiałem wracać na lawecie.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bq
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
turbo, intercoller, uklad wspomagania, wiele razy mnie zawiódł
Volkswagen Passat B5 Kombi