Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 (68) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ciernik
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Przed zakupem tego samochodu bylem bardzo zakochany w Audi A6 modelu C4 i C5. Jednak z braku wystarczajacej ilosci gotowki kupilem wlasnie tego passata i mimo,ze moze nie jest najpiekniejszy, jestem bardzo zadowolony z niego. Za te pieniadze dostalbym starszego o min. 2 lata i drozszego w utrzymaniu C4, a do C5 w tym roczniku mialbym doplacic min. 5-6 tys. Wolalem za te pieniadze pojechac paskiem np. na wczasy.Audi A4 avant, mimo ze sporo...
~dariusz.stepien@electrolux.com
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Ktoś powie, że mozna mieć młodsze w tej cenie. Może i ma rację, ja go kupiłem, bo się trafił, szukałem Mondeo, zarażony słuzbowym wrażeniem mkIII\'04. ale to było nowe auto. Z drugiej ręki, nie znalazłem auta bez korozji....Pasek starszy, ale jednak tych najpoważniejszych problemów nie ma, jak: korozja, wtryski, pompy, turbo. Mniej znaczące awarie są, ale można sobie poradzić. Jest to nieco droższy model, ale jednak ma to uzasadnienie w...
~Agnieszka
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Cóż, cena może nie najniższa ale uważam warta tego. Zależy co nam sie trafi wprawdzie.. moje auto uważam za zakup bardzo, ale to bardzo trafiony. Przez 5, prawie 6 lat uzytkowanie nie miałam usterek, wad, poważniejszych napraw (nie mówię o częściach zużywających się normalnie w czasie eksploatacji). Uważam , że warto wydać trochę więcej a w zamian nie martwić się, że mamy skarbonke .
~Zawiedziony
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
wczesniej mialem japonski 14 letni nissan 100 NX. Panie co to byl za samochod dopuki go nie rozbilem, lalem tylko paliwo i zmienialem olej z filtrami, a sorry raz musialem zmienic alternator bo przy myciu silnika zalalem woda i sie spalil. Passat to dziadostwo, pierwszy jaki kupilem i ostatni. A czytalem tutaj cal;kiem dobre opinie o tym samochodzie, a okazalo sie ze to grat przez duze G.
~ziXen
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Obecnie Passata kupić mozna za nieduże pieniądze, ale trzeba wyszukać porzadny model. Polska jest zalana chłamem różnego rodzaju, ale polecam to auto dla większej rodzinki, lub osób które cenią sobie komfort nad wygląd. Kombiaki niestety nie są zbyt piękne, ale nadrabiają praktycznością, i pewnością prowadzenia.
~Technics
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Warto doplacic 2-3 tysiace ponad cene rynkowa i kupic pewniaka. Odradzam szroty z niewiadomych zrodel. Kupilem w 2008 roku za 18 000zl, sprzedalem w 2011 za 15 000 z przebiegiem 350 000 - zadbanego i nie zarznietego. Nowy wlasciciel (sasiad) jezdzi i za kazdym razem dziekuje za dobry zakup. Szczerze polecam
~mikesrike
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
W tej cenie nie ma szans na dostanie czegoś lepszego. BMW są drogie w eksploatacji w porównaniu do Passata, Audi ma te same bolączki co Passat i jest dużo droższe, Skoda gorzej wykonana, a na nic innego nie warto nawet patrzeć, jeżeli chcemy przestronnego wnętrza.
~Tofik
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Wyrwałem auto w dobrej i zadowalającej mnie cenie. Za takie pieniądze mamy solidny samochód dla przeciętnego kierowcy, który nie przysporzy nam kłopotów chyba,że kierowca sam zawini. Ogólnie, jeśli auto jest w miarę dobrze eksploatowane będzie nam służyło przez długi czas.
~Jędrek_TDI
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
dobry pasztet jak za te 12500 za 11 letnie auto w 2010 to sprawił się super przez 7 lat. Części jak do fabryki na 1 montaż nie są kosmicznie drogie a wystarczają na lata o ile chce si ęgo mieć na dłużej to warto mieć pewne auto.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~oskarotal
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Porównują awaryjność Passata do innych aut, wypada naprawdę dobrze. Ceny części są stosunkowo niskie. Mnogość dodatków, akcesorii, czy wybór części na rynku jest bardzo duży.
Volkswagen Passat B5 Kombi