Lista ocen Volkswagen Passat B5 (125)

~lingwini
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Niestety nieprecyzyjny układ kierowniczy i duza wrażliwośc na boczny wiatr utrudniaja jazdę.Cena 93000zł w 2000 roku to była kupa pieniędzy
~narayan@vp.pl
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Ogólnie autko dobre, wygodne, ekonomiczne a powyżej rocznika 2000 nawet niezawodne! Moj model ma problemy z elektryką...
~jabadabaduuu
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Silnik, spalanie, prowadzenie auta, przestrzeń.. to najbardziej charakteryzuje to autko.. bogate wyposażenie, wygląd to już kwestia gustu.. dla mnie mam 23 lata idealne auto.. i dzieci zapakuje, i żona po zakupy pojedzie, i na wakacje wszystko się zmieści, i kumpli przewiozę.. wszystko bez gniecenia, z duża wygodą a i szybko i bezpiecznie :))
3,6
~yark71@op.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
w porównaniu z A4 jest gorzej,układ kierowniczy jest mniej bezpośredni i mniej czuły a "niby" to to samo (Układ jezdny)
~wasiooo@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
zrobiłem tym autem 40 tys (obecnie ma 135 tys), komfort jazdy znakomity (super wygłuszona kabina), brak jakichkolwiek wycieków z silnika czy skrzyni biegów, czy układu chłodzenia, czy klimatyzacji (regularne przeglądy). Nie zaznaczyłem w całokształcie że doskonały bo denerwują ww drobiazgi. Najpoważniejsza naprawa to wymiana przegubów co podobno w tym modelu zdarza się często. W każdym razie warto naprawiać i dbać o auto bo daje naprawdę dużo...
~MAT
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
auto wydawałoby się dostojne i prestiżowe ale spora awaryjność i drożyzna rozkładają na łopatki. Więcej nie kupię VW. Plus za konserwatyzm który ja lubię.
3,3
~Mich
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Dobre wrażenia auta psuje jego awaryjność jest tak wysoka że zniechęca do jazdy, mimo że nigdy nie stanął na środku autostrady to problemów było mnustwo.
~Mariusz - Legnica.
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Naprawdę świetny silnik. Bardzo mało pali zarówno na trasie jak i w mieście. Do tej pory bezawaryjny. Oby tak dalej. Dość przyjemna praca jak na swój wiek. Ładnie się wkręca na obroty. (Silnik)
~anbuz
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
głośny wewnątrz przy wolnych obrotach na postoju .Elastyczność bez zastrzeżeń (Silnik)
~Paweł - Strzelce Opolskie
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
To mój pierwszy diesel. Po prostu bajka - zbiera się już od 2tys obr. a nie tak jak w przypadku benzyny. (Silnik)