Lista ocen Volkswagen Passat B5 (125)

~Mateusz :)
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Moim zdaniem silnik pracuje równo i dobrze, ale mogło by być lepiej :) Wiem, że jest to diesel, ale widziałem lepszą pracę silnika diesla. Ale nie w aucie za taką cenę oczywiście:) (Silnik)
~Krzysztof Gmiński
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Jest OK., zastanawiam się nad zakupem następnego nowego (ten, który posiadam jest moim trzecim Passatem.
~KruK
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
115PS wystarcza choć wiadomo, że moc na kołach będzie słabsza - jakieś 90PS (Silnik)
3,8
~Tomek tomcar11@op.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
To jest auto dla ludzi z gróbym portfelem koszty napraw są wysokie dlatego polecam starszy model passata B4 jedno wachaczowe zawieszenie a nie jak w moim czterowachaczowe jeden waczacz to wydatek 250zł razy 8 szt przed zakupem proszę się mocno zastanowić
~Tomek
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Silnik w tym autku jest świetny, jednostka ta jest dynamiczna więc praktycznie nie odczuwa żadnych górek. Zrobiłem tym autkiem ostatnio 3tys km w trasie na Chorwację i nawet nie zaglądałem pod maskę. Silnik jest zdecydowanie największym atutem tego auta. (Silnik)
~pawell26@tlen.pl
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Autko spisuje sie super. Nie ma żadnego stukania i nic nie trzeszczy. Malo samochodow prowadzi sie tak wspaniale jak passat. Przyjemnośc i satysfakcja gwarantowana. Polecam!!!
~inspektor@hot.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Bardzo dobry samochód, ale niedopracowane drobiazgi.
~tommo
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Auto w 100% godne polecenia. Droższe w zakupie od np. aut francuskich, ale zdecydowanie mniej awaryjne, tańsze w codziennej eksploatacji. Jedynym mankamentem są słabe reflektory przednie. Ja mam wersję z fabrycznymi ksenonami i taką polecam. Różnica diametralna. Następny też będzie Passat-B5 FL.
~Daxx
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Silnik oszczędny, jesli chodzi o spalanie i cichy w pewnych predkosciach, niestety przy 150 km troche za glosno dzialal. Troche mulowaty, ale coz oczekiwac po 115 KM. Auto kupilem jak mialo przejechane 220 tys, i musialem zrobic rozrzad, ale to normalne. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5
7,3
10,1
11,5
3,6
~EDI
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Powiem tak...szacunek za to że auto dobrze trzyma wartość ale nie ma to dużego uzasadnienia w rzeczywistości bo auto potrafi być naprawdę upierdliwe w usterkach...oraz drogie w naprawach,części są drogie a co tu dużo mówić wiekszość aut na naszych drogach ma już przebiegi ok 200tys... więć należy się spodziewać problemów...jedyne co jest godne zaufania to silnik... mega trwały,oszczędny... ale zawias i osprzęt to już inna bajka... tak więc... (Stosunek jakość/cena)