Lista ocen Volkswagen Passat B5 (125)

~Mato
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Komfort jazdy jest doskonaly w porownaniu do innych aut z klasy sredniej (Układ jezdny)
~dejw
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Silnik bardzo ekonomiczny przy normalnej trasie prędkości do 130 spala 5 litrów bez względu na to czy bagażnik jest mocno załadowany czy też nie. Jadąc na kapelusza zejdzie się do 4,5 litra ale jest to męczarnia dla silnika. A w mieście w korkach i dynamiczne ruszanie 7-8 litrów. Takie spalanie mnie zadowala Komputer spalanie mierzy dokładnie (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~tomek
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Za całokszrtałt dałbym 4,8 do 5 trochę brakuje ale samochód jest ok. Kupiłem go bo chciałem ale mnie mile zaskoczył. Nie planuję sprzedaży.
~MRJ
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Dobre przyspieszenie, niska awaryjność, nieco głośny. (Silnik)
~sebek16cj
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Jak kupiłem go trzy lata temu to palił mi mniej o conajmniej 0.5lna 100km a wszystkie filtry oleje wymieniam na bierząco.Co do napraw nie mam wiekszych problemow,tylko jak go kupiłem to musialem wymienic dwumasa a poza tym to nic takiego powaznego nie musialem w nim robic nigdy w trasie mnie nie zawiodl i oby tak dalej. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~krzysiekz
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
mam najbogatszą wersje passata jestemm bardzo zadowolony kupiłem go w niemczech od pierwszego właściciela który dał mi całą dokumentacją serwisową kontynuje serwis ale już nie autoryzowany . nigdy mnie nie zawiódł. noszę się z myślą czy nie wymienić go na nowszy model ale pasacik nie przyspiesza tej decyzji. (Stosunek jakość/cena)
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
bardzo dobry silnik doskonale przyszpiesza a zarazem male spalanie załoze chipa na 140 km juz troche wolny dla mnie (Silnik)
~hiwo
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Posiadam kombi. Jak na 4 osobową rodzinke, to samochód spoko. Pakowny i oszczędny. Czego więcej chcieć?
~passat300000km
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Tankując samochód pod sam korek zrobimy nim trasę 950 km przy jeździe 120km/h. Średnie spalanie po mieście wynosi 7.5l przy energicznej jeździe, a spokojnej 6.5l. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5
7,3
10,1
11,5
2,7
~aligator
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
pozostawia troche do zyczenia (TURBO DZIURA) przereklamowany motor (Silnik)