Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1996-2000 (42) - Widoczność

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebek
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Czasem zdaje mi się że przednie słupki są trochę za szerokie, ale z drugiej strony masz sporo możliwości ustawień zarówno fotela jak i kierownicy, więc idzie się jakoś dopasować. Do tyłu lepiej nie spoglądać przez ramię - i tak nic nie widać - ale nie po to masz 3 lusterka (i/lub czujniki cofania) żeby się rozglądać na prawo i lewo...
~ropski
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Widoczność jak dla mnie tragiczna. Choć wiem że mam ciut za bardzo odchylony i położony fotel to i tak myślałem że nie będzie aż tak źle. Tym bardziej że jeździłem wcześniej omegą-B kombi z takimi samymi ustawieniami fotela to widoczność była o niebo lepsza! Nawet mimo tego że miała dużo dłuższą i mniej widoczną maskę...
~Fazeusz
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
widoczność dobra, jest trochę blachy, siedzi się nisko, ale słupki nie są aż takie grube, tylna szyba ma regularny kształt. Wkurza trochę mniejsze lusterko prawe, lewe jest jak najbardziej ok.
~Michał 1983
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Przód i boki bez zarzutów, ale wg mnie trochę mała przestrzeń w tylnej szybie. Trzeba się po prostu przyzwyczaić do tego, co widać w lusterku wstecznym, a wtedy z czasem cofanie będzie mniej kłopotliwe.
~semaj@o2.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
w tej części się przychylę do wypowiedzi, którą tu przeczytałem "widoczność jak w każdym aucie, co ma szyby". a przyzwyczajenie się do prawego miniaturowego lusterka zajmuje min. 2 tygodnie
~brest
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
duże problemy z cofaniem linia samochodu schodzi się z bagażnikiem plus płaska szyba tylna nic nie widać w lusterkach ale da rade
~dazmian
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Oglulna widocznosc dobra ale strasznie wadzi slupek przy szybie przedniej od kierowcy.
~kristik81
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Z przodu ok, z tyło trochę gorzej (szczególnie podczas opadów bo nie ma wycieraczki na tylnej szybie).
~Sandwolf
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Czasem bywa kłopotliwie, grube belki boczne trochę przeszkadzają ale jest to koszt bezpieczeństwa
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
10,3
12,2
~korbolek5
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Przód bez zarzutu na a z tyłem to tak jak w wiekszosci sedanie czyli szeroki słupek.
Volkswagen Passat B5 Sedan