Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2005 (55) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian UK
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Autko przestronne i wygodne nawet na dłuższe trasy. Co prawda jazda na wczasy i krótka drzemka 4 osób na trasie mija się z celem bo ... jest ciasno i niewygodnie. Ale na codzień ja i moja kobietka należymy do osób wysoki (180) więc foteliki dość daleko z tyłu ale nie ma potrzeby ich przesówać jak wchodzą kolejne osoby. Wniosek - ztyłu też jest dość dużo miejsca. Foteliki wygodne i profilowane. Duuuży plus na regulowane podłokietniki i komplet...
~hubik
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
DUUZZOO miejsca dla wszystkich, wygodnie i skorka daje poczucie luksusu jak nie w tej klasie auta. Super rozwiazanie dla dzieci na tylnej kanapie specjalne zintegrowane foteliki dla dzieci. Bagaznik duzy i ustawny plaska powiezchnie jednak w Mondeo jest tam prawdziwa sypialnia sprawdzilismy.
~Młody
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich, na tylnej kanapie bez problemu mieszczą się trzy osoby ale komfort nie jest na tyle duży, aby wybierać się w pełnym składzie w dalekie podróże.
~Hubert
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Ja jestem niski wiec dla mnie bardzo fajnie, z przodu miejsca jest dużo także dla wysokich. Na przestrzeń z tylu niektórzy potrafią narzekać, ja tam nie wiem, dla mnie git :)
~marek
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
wszystko jest super ale jesli siedzimy z tyłu z lewej stronya kierowca jest wysoki i moa opuszczony fotel to musimy liczyć sie z ograniczeniem miejsca na nogi!!!
~Wojtas
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Pod tym względem jest naprawden zadawalająco,poniewaz wszyscy pasazerowie czy z tyłu czy z przodu maja komfort na najwyzszym poziomie
~mfan
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Niesamowicie dużo miejsca na tylnej kanapie, tego nie oferuje żadne auto w tej klasie. Bagażnik ogromny, z przodu też wszystko ok.
~kaz
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Pytanie brzmi - jakim autem wczesniej trzeba jeździć ,żeby narzekać na brak miejsca w passacie ? Kufer kosmiczny.
~Rafal
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Mam 1.82m wzrostu i 90Kg wagi, jak dla mnie przestrzen wystarczajaca. Zona i dziecko z tylu tez nie narzekaja.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
7,3
~Dawid
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Przestrzeń to największy atut Passata. Miejsca jest bardzo dużo. Bagażnik też spory jak na sedana.
Volkswagen Passat B5 Sedan