Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2005 (54) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~EMI
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
klimatyzacja jest po prosty rewelacyjna chłodzi świetnie lepiej niż lodówka takiej klimy nie spotkałem jeszcze w żadnym aucie natomiast ogrzewanie gorzej auto długo łapie temperaturę po ok 13 kilometrach dopiero zaczyna dmuchać ciepłym powietrzem.
~Pablosd90
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Bardzo dobrze, trzeba tylko czesto wymieniac płyny i filtry przeciwpylkowe, jezeli sie nie wymienia to ogrzewa dobrze, ale chlodzenie jest słabe, wiec trzeba dbac
~Młody
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Minus za parujące szyby, nie wiem dlaczego tak się dzieje, filtry nowe, wentylacja i klima odgrzybiona a szyby parują(gdy na zewnątrz jest mokro).
~Kris77
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Nawiew jest wystarczający odparowanie szyb bardzo szybkie klima działa bez zarzutu. Raz wymieniałem osuszacz ponieważ przetarł się o przewód z klimy.
~dyzio
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
zawsze przy wmianie oleju również wymieniam filtr pyłkowy. NIe paruje mi w środku i ogrzewanie czy też klima są dobrym rozwiązaniem.
~Hubert
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
OK, szybko się nagrzewa, sterownik i panel climatronic, mimo ze archaiczny znany jeszcze z pierwszych A6, to działa dobrze.
~mfan
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Climatronic i wszystko jasne, żadnego problemu z parowaniem szyb, w lecie chłodzi ładnie, w zimie dobrze grzeje.
~Sebastian UK
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Niby wszystko Ok ale czasem chciałoby się troszkę pomóc nawiewowi na przednią i boczne szybki. Klima słabo odczuwalna z tyłu :(
~Kamil
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
ogrzewanie działa bardzo szybko bo zaledwie po 2 min pracy robi sie ciepło, klima nie mam porównania ale moim zdaniem dobra
~kris
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Klimatyzacja raz się rozszczelniła w lato a tak pozatym ok. Fajna sprawa klimatronik.
Volkswagen Passat B5 Sedan