Lista ocen Volkswagen Passat B6 (301) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 499 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Skarabeusz
Variant 2.0 TSI 200KM 147kW
Sprawnie działająca klimatyzacja 2 strefowa. W trudnych warunkach sterowanie nią nastręcza jednak sporo trudności.
~myszyn81
Variant 1.8 TSI 160KM 118kW
nic dodać nic ująć. Klimatronic działa bardzo dobrze. 4 podgrzewane fotele też. Szyby nie parują, nawet po wyjechaniu z myjni
~Tomasz
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
W zimie szybko się nagrzewa, a w lecie szybko i skutecznie chłodzi, szyby szybko odparowywują. Jednym słowem- nic dodać nic ująć.
~Janek lubelske
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
jak na klimatronika 2-strefowego słabo trzyma temperaturę odczuwalną wewnątrz w zależności od pogody - klima serwisowana.
~esc
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
czasem paruje przednia jak pada, idzie raz dwa to opanowac, ale jest wtedy strasznie zimno w aurcie ...moze to kwestia opanowania...
~Piotr
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Bardzo dobrze wentylacja. W zimę auto prawie cały czas jest zimne. To samochód raczej dla krajów bardziej na południe.
~VWojtek
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
W niskich temperaturach tzn. poniżej 7 stopni gdy nie działa klimatyzacja - climatronik trochę nie wyrabia i szyby parują.
~maro
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Klimatronic 2-strefowy daję radę,ogrzewanie jak na kubaturę kabiny też na duży plus. Fotele dość szybko grzeją
~jasiek
Sedan 2.0 TDI 170KM 125kW
Nie wiem, czy to dlatego, że auto jest duże, ale mam wrażenie, że klima niedomaga. Nie da się szybko ochłodzić auta.
~Andrzej
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
W lecie OK - mam automatyczną klimatyzację. W zimie przy większych mrozach wydaje się mi, że trochę za długo nagrzewa się.