Lista ocen Volkswagen Passat B6 Variant (23) - Karoseria

Na liście zabraknie 318 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daro
Variant 2.0 TDI 170KM 125kW
Miałem wersje individual kupiona w niemieckim salonie. Po 4 latach korozja na klapie i drzwiach. Mimo serwisowania w ASO wypieli się na mnie i wmawiali ze to perforacja zewnętrzna. Mimo iż było widać iż lakier się podnosi od środka. Proponowali nowe drzwi i lakier miałem zapłacić 25% ceny. Ja upierałem się na bezpłatnej naprawie ale ze przepychanki trwały prawie rok Zdąrzylem sprzedać auto
~raffmo
Variant 2.0 TDI PD-DPF 140KM 103kW
Po 8 latach widać drobniutkie problemy z lakierem szczególnie na klapie bagażnika. Po 11 latach purchle i rdza przy listwach na obu przednich drzwiach. To samo zaczyna się na drzwiach tylnych. Rdza przy tylnych nadkolach, klapie bagażnika. Największa porażka i rozczarowanie w tym samochodzie.
~Marcin
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Brak zurzycia, brak rdzy - na razie jest ok. Ciut ciężej zamykające sie drzwi od strony pasażera - pierwszy własciciel przez 8 lat głównie jeździł sam.
~Marcin
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Ruda nie do zatrzymania . Gryzie wszystko od dachu po tylne zawieszenie.Wiecznie trzeszczące plastiki . Gdzie nie dotkniesz skrzypi
~B6 1.9 tdi BKC
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Mam wrażenie, że B6 już na pierwszym szkicu miał zaprojektowane miejsca, gdzie wyjdzie ruda
~Kuba
Variant 1.8 TSI 160KM 118kW
Dramat Auto z oryginalna powłoka na całości a lecą wszystkie elementy poza plastikowymi
~Kondziu
Variant 2.0 TDI PD-DPF 140KM 103kW
Niestety karoseria potrafi rdzewieć w specyficznych dla tego modelu miejscach (tylna klapa, przednie drzwi)
~Sebastian
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
bez większych ognisk rdzy ale odejmuje gwiazdkę za malutkie zaczatki na tylnej klapie
~Estepe
Variant 2.0 TDI PD-DPF 140KM 103kW
W moim aucie rdzewiała tylko tylna klapa. Reszta nadwozia była ok.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B6 Variant
6,9
10,4
~Mr. Mcs
Variant 3.2 V6 FSI 250KM 184kW
Moim zdaniem ten samochód nie starzeje się tak bardzo jak inne.
Volkswagen Passat B6 Variant