Lista ocen Volkswagen Passat B6 Variant (193) - Całokształt

Na liście zabraknie 150 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Bardzo dobry, praktyczny, wszechstronny samochód. Nadaje się w długie trasy, na przewóz gabarytów, daje rade w umiarkowanym offroadzie i sie nie psuje !
~Mr. Mcs
Variant 3.2 V6 FSI 250KM 184kW
Niestety auto podatne na rdze. Rdzewieje rant klapy bagażnika pod uszczelka, kt jest powodem tego stanu. Rdzewieją nadkola, zardzewiał próg od wewnątrz.
~Kondziu
Variant 2.0 TDI PD-DPF 140KM 103kW
Bardzo wygodne kombi nadające się do długich podróży, z olbrzymim bagażnikiem, przestronne i wciąż o nienagannej stylistyce. A ma już 13 lat!
~fil
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Ocena dobra jest dla niego adekwatna, od auta można wymagać więcej ale to VW, nie oczekiwałem fajerwerków. Dodam jeszcze, że auto jest bardzo poręczne.
~król aut w Polsce
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
dobre prowadzenie , niska awaryjność, pojemne wnętrzne i łtwość odsprzedaży zasługują na plus. Na minus słaba ochrona przed korozją oraz brak mocy
~Bartek
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Auto bardzo ładne, bardzo pakowne (kombi), gabarytami idealne dla rodziny z dwójką dzieci i bardzo wygodne i... to wszystkie jego zalety.
0,0
~wozny83
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Zawsze chciałem mieć Passata i wkońcu go mam :) jak dla mnie rewelacja. Marka VW zawsze bła mi bliska i jej właśnie będe się juz trzymał
~Mazur
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Dla mnie wszystko ok średnia ocena to dobry z plusem za 4 motion i z miłą chęcią kupię jeszcze jedno takie autko tylko sedana z 4 motion i DSG na ful opcji. ;)
~Zapcio93
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Ojciec posiada tego passata jako firmowy samochód. Częste usterki jak na tak nowe auto. Problemy z turbem. Bardzo często w serwisie, zdecydowanie nie polecam.
~Grzechu (grzeynik@o2.pl)
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Wiem, że trafiają się egzemplarze wadliwe, ale nie tylko marce VW - innym również. Mi się podoba i jestem zadowolony z zakupu i polecam z czystym sumieniem.
Volkswagen Passat B6 Variant