Lista ocen Volkswagen Passat B6 Variant (193) - Całokształt

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sylva359
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Auto ogólnie jest dosyć udane, jest dość obszerne, ma ładny dizayn, jest wygodne i nawet komfortowe biorąc pod uwagę stan naszych dróg. Zadawalająca jest także przestrzeń ładunkowa. Materiały wykończeniowe dość dobrej, jakości…
~geely
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Poprzednie Volvo/Geely S60 sprzedane,mimo dużej utraty wartości radość bezcenna.Passat sprowadzony na lawecie z Holandii - podczas odbioru auta i w trakcie jego użytkowania moja mina wciąż radosna - też bezcenne.
~aro
Variant 1.9 16V TDI PDE 140KM 103kW
od marca jezdze passatem 2.0 tdi kombi.pierwszy raz mam VW,wczesniej same Peugoety 206,307d i 407d. nie mialem z zadnym autem nigdy problemow.jak dbasz zmieniasz oleje,lejesz dobre paliwo to nie ma problemow! pozdrawiam!
~KKNATKAN@POCZTA.ONET.PL
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
CZĘSTE AWARIE ELEKTRONIKI I UKŁADU ZAWIESZENIA PSUJĄ RADOŚĆ Z EKSPLOATACJI TEGO UDANEGO,OSZCZĘDNEGO I WYGODNEDO AUTA ZE SPORYM TEMPERAMENTEM.A CENY W SERWISIE DODATKOWO ZNIECHĘCAJĄ DO KUPNA NASTĘPNEGO AUTA TEJ MARKI.
~Starless
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Konstrukcyjnie 6-ka, wykonanie 5+, ekonomia 5+. Po prostu Passat. VW Passat to relatywnie drogie auto, ale żadne inne na rynku nie oferuje tak wyważonych relacji: -cena-jakość-wartość rezydualna- wysokość ubezpieczenia.
~Bull
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Proszę nie wierzyć w komentarze negatywne, auto super, trzeba dobrze kupić, na tyle aut ile jest na rynku muszą zdarzyć się auta z problemami, rewelacyjnie sprawdza się silnik CBBB 170KM na CR POLECAM!
~no more
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Co można napisać o samochodzie, którym człowiek boi się wyjechać z garażu, by nie skończyć na lawecie wiozącej parcha do warsztatu. Najbardziej awaryjny samochód jaki w życiu miałem. No more
~damian
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
to nie jest vw to jest złom wcześniej miałem bmw e60 2007r 2.0d 177ps bezawaryjne sprzedalem bo mieszkanie kupiłem i sie wpier...... w gówno a nie auto ma obecnie 164 tyś km i zaznacze serwisowane w aso
~funvw1
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
w mojej ocenie jest to zupelnie przyzwoite auto; bez fajerwerkow ale bardzo i to bardzo praktyczne (opcja skladanego przedniego siedzenia umozliwia przewoz wewnatrz kabiny naprawde dlugich elementow);
~Bonnie
Variant 2.0 TDI 136KM 100kW
Bardzo wszechstronny, rodzinny ale i nie ma problemu z wyprzedzaniem lub jazdą w długie trasy. Mamy wersję Highline z napędem 4motion. Nic się z tym autem nie dzieje.
Volkswagen Passat B6 Variant