Lista ocen Volkswagen Passat B6 Variant (127) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 214 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Rozgrzewa się długo i ciągle coś klekoce w desce rozdzielczej - zimą doprowadza do szału, przy większych obrotach wentylator szumi jak w starym Punciaku
~Skarabeusz
Variant 2.0 TSI 200KM 147kW
Sprawnie działająca klimatyzacja 2 strefowa. W trudnych warunkach sterowanie nią nastręcza jednak sporo trudności.
~myszyn81
Variant 1.8 TSI 160KM 118kW
nic dodać nic ująć. Klimatronic działa bardzo dobrze. 4 podgrzewane fotele też. Szyby nie parują, nawet po wyjechaniu z myjni
~Janek lubelske
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
jak na klimatronika 2-strefowego słabo trzyma temperaturę odczuwalną wewnątrz w zależności od pogody - klima serwisowana.
~esc
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
czasem paruje przednia jak pada, idzie raz dwa to opanowac, ale jest wtedy strasznie zimno w aurcie ...moze to kwestia opanowania...
~Piotr
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Bardzo dobrze wentylacja. W zimę auto prawie cały czas jest zimne. To samochód raczej dla krajów bardziej na południe.
~maro
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Klimatronic 2-strefowy daję radę,ogrzewanie jak na kubaturę kabiny też na duży plus. Fotele dość szybko grzeją
~brown
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
dwustrefowa klima działa świetnie, obawiałem się że w kombi jest duża kabina(poprzednio miałem sedana), ale jest dobrze
~AndrzejWoo
Variant 1.8 TSI 160KM 118kW
Trochę upierdliwe sterowanie nawiewem stref, ale mogę być nieobiektywny bo przesiadłem się z francuza gdzie wszystko było intuicyjne.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B6 Variant
6,9
10,4
~Starless
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Szybciej się rozgrzewa niż B5, myślę, że 2 x szybciej i grzeje lepiej. Klima 2-strefowa - to najwyższa półka.
Volkswagen Passat B6 Variant