Lista ocen Volkswagen Passat B6 Variant (127) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 214 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rademenes
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Klimatyzacja działa sprawnie, ale nękają ją ciągłe problemy z silniczkami do sterowania nawiewami. Sam silniczek nie jest drogi ale jego wymiany mało kto chce się podjąć. Sumarycznie klima chłodzi ale wieje jak chce i skąd chce.
~Bartek
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Po awarii klimy - chłodziła, ale płyn chłodniczy w upały w mieście się gotował - nikt - nawet serwis nie potrafił tego naprawić! (obydwa konkurencyjne z Gdańska - pozdrawiam). Także jeździłem bez klimy w aucie za prawie 140 tyś zł...
~Jj
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Przy pakiecie zima - podgrzewane fotele, szyby itd, słowa złego nie powiem na Paska. Ale po jakimś czasie, podczas hamowania słychać już było wentylator, który gdzieś tam pod deską o coś obcierał, czego efektem były dziwne dźwięki.
~AntyVW
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Silniczki czy klapki z nich ciagle chalasuja a jak przestana to znaczy ze sie jakis zdupil i wowczas albo tylko cieple powietrze albo tylko klima dziala wiec na 4 pory roku troche cieżko trafic .
~Konrad Passat 2.0 FSI
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Szybko i sprawnie można odparować większość szyb. Z ogrzewaniem też nie ma problemu. Jeden mankament to na niskich obrotach słychać tzw klekotanie od nawiewu czy tam silniczka od dmuchawy.
~mc
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
mam jedno zastrzeżenie- słabe ogrzewanie przestrzeni nóg przy dużych mrozach jest po prostu zimno w stopy. polecam elektr. ogrzewanie foteli. klimatronic powinien latem działać bez zarzutów
~kufel112@gmail.com
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
szyby nie parują, klima działa, wentylacja też.... wkurza mnie jedynie lekkie piszczenie silniczka nadmuchu, ale nie chcę tego ruszać... pierdoła, która jedynie namnoży kosztów....
~Ferdynand
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Ogrzewanie bardzo szybko działa, klima też fajnie chłodzi jednak czasami wydobywają się dziwne odgłosy pracy plastików podczas jej działania
~Ergon93
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
W zimę grzeje , w lato chłodzi , jak na moje , nic dodać nic ująć , do tego grzane siedzenia i można jechać ! , Nawet przy - 15 auto się przyzwoicie grzało ; )
~diddy79
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Bez uwag. Oczywiście pamiętając że to diesel więc tak zaraz ciepło nie będzie. No i ma kolor czarny więc w słoneczny dzień klima ma co robić.
Volkswagen Passat B6 Variant