Lista ocen Volkswagen Passat B6 Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW 2008-2010 (46) - Widoczność

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~diddy79
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Widoczność jest bardzo dobra we wszystkich kierunkach. Czujniki parkowania robią tylko hałas. Przy parkowaniu naprawdę czuć gabaryt, wszystko widać, lusterka są duże i foremne i widzisz że masz jeszcze pół metra a te czujniki radio ściszyły i wrzeszczą jakby je ze skóry obdzierali. Ogólnie czujniki są zbędnym bajerem a widoczność jest bez uwag
~Jj
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Tu nie można mieć zastrzeżeń. Pasek to duże auto, potrafiące zabrać rodzinę z bagażami w daleką trasę. Jeśli do tego dołożyć DSG, tempomat, czy Auto Hold, to kierowca staje się prawie zbędny. Jeśli miałbym szukać dziury w całym, to przyczepiłbym się do foteli. Są zbyt wąskie.
~Witek
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Głównie siedziałem jako kierowca, ale właśnie ta osoba powinna mieć najlepszą widoczność. Miałem już inne auta, więc mogę stwierdzić, że nic nie \"przeszkadza\". W mniejszych odległościach oczywiście konieczny czujnik parkowania.
~J ROGIEN
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
~Starless
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Siedzi sie wyżej niz w poprzedniku. Mam Varianta w którym szyba tylna jest mniejsza niż w Bpiątce. Co za tym idzie we wstecznym też mniej widać.
~no more
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Auto z pozoru duże, okazuje się ciasne w środku dzięki wąskim fotelom, które projektowano chyba dla Chińczyków
~Robercik11
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
To kombi więc do tyły jest tak sobie ale jeśli moja żonka se radzi to znaczy że jest dobrze i są duże lusterka :-)
~funvw1
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
W sumie ok chociaz w B4 byla lepsza; teraz z kolei mamy czujniki parkowania przod i tyl wiec problem jest z glowy
~Mazur
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Nie ma z tym problemów w dzien ok a w nocy doświetlanie zakrętów, skrętne reflektory, wszystko da sie zobaczyć.
~dejwitt@op.pl
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Widocznosc dobra, slupki nie przeszkadzaja az za nadto na zakretach szczegolnosci w miescie, wiec nie ma tragedii
Volkswagen Passat B6 Variant