Lista ocen Volkswagen Passat B8 Limousine (41) - Karoseria

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MichalmPL
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
brak uwag. Jedyne co mogę powiedzieć (choć to raczej nie do końca karoseria o tym decyduje) to to, że z dużego dzwona w B7 wyszedłem bez szwanku w 2015 bodajże roku. Dostałem strzala w bok, okręciło mnie kilka razy, potem na krawężniku lekko wybiło w powietrze i na koniec owinąłem się o filary wiaduktu. Wyszedłem o własnych siłach, Poduchy w górze, klatka nietknięta, bagażnik się otworzył, samochód cały dookoła obity, układ jezdny rozwalony...
~Suytan
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Generalnie ok. Drobna wada lakiernicza wykryta jeszcze w salonie (minimalne złuszczenie lakieru na łączeniu tylnego zderzaka z błotnikiem). Spasowanie jak dla mnie w porządku, choć pedanci doszukają się mikrometrowych różnic. Lakier wydaje się solidny - na razie mam jeden odprysk na drzwiach od kamienia czy czegoś w tym stylu. Chromowane listwy na dole drzwi mają tendencję do brudzenia się, ciężko je doczyścić.
~zzr600
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Przestronny sedan. Do króla segmentu-superba traci naprawdę minimalnie tylko na tylnej kanapie (wg. Pomiarów 3cm...), pozostałe wymiary na poziomie superba (przy mniejszej długości nadwozia!). Bagażnik mniejszy niż w szkodzie i trudniejszy dostęp, choć w porównaniu do reszty konkurencji wypada bardzo dobrze. Praktyczne kieszenie po bokach, podświetlenie, haczyki, otwór na długie przedmioty..
~Tomasz Adamczak
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Wiedziałem że go kupię w momencie debiutu na targach motoryzacyjnych w Poznaniu . Po prostu podoba mi się. Dobrze nakreślona sylwetka i ładna linia dachu. Auto z zewnątrz nie wygląda na tak obszerne jak jest w rzeczywistości w środku. Lakier wygląda dobrze ale jeżdżę tylko na myjkę ręczną. Wiadomo jakie teraz kładą Eko lakiery.
~wizz36
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Dobrze spasowane elementy. Nic nie trzeszczy. Lakier ładny ale raczej cienki. Korzystam z myjni ręcznych więc nie widzę by był porysowany. Ale z przodu maski mam jakiś drobny odprysk. Wyglądu nie oceniam. Mnie się bardzo podoba. Ale to sprawa subiektywna. Bardzo dobrze wyglądają przyciemniane tylne szyby.
~Michał
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Kwestia gustu, zwykły passat bez szału, w mojej opinii jedyna słuszna opcja to highline inne są tragiczne jeśli chodzi o wygląd i o środek, w highline jakoś wygląda natomiast mija sie ich 10000 dziennie ;), zwykłe poprawne do bólu auto, nadrabia sinikiem:)
~Damian
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Jest w porządku, za klamkami już widać porysowania od paznokci. Jednak gdy zarysowałem białe auto, to zrobiło się białe z czarną kreską, a brązowy Passat zrobił się brązowy z beżową kreską (więc nic nie widać).
~Daniel z Łodzi
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Brak uwag więc daje 5 gwiazdek, dzisiaj nie ma sensu chyba oceniać tego punktu bo auto ma rok. Lakier jest potwornie miękki i podatny na zarysowania ale tak juz jest u wszystkich producentów. Polecam założyć powłokę ceramiczną.
~rafal
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Czarny kolor to jednak utrapienie, każda ryska, łącznie z tymi od powiedzmy miotły na bezdotykówce, czy zwykłej myjni są widoczne, polecam nakładanie powłoki ceramicznej.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B8 Limousine
~goalabek
Limousine 1.6 TDI BlueMotion SCR 120KM 88kW
Łatwo rysujący się lakier, trzeba obowiązkowo ceramikę nałożyć. Prawie odpadła mi listwa chrom wokół szyby. Słaba jakość uszczelek zewnętrnych, lekko zaczynają odstawać
Volkswagen Passat B8 Limousine